Są 4 znaki zodiaku, które mają swoje stałe miejsce na huśtawce emocjonalnej. Czy jesteś jednym z nich?

Wahania nastroju nie należą do najprzyjemniejszych życiowych doświadczeń. Każdy, kto ich doświadcza potwierdzi, że wieczna huśtawka emocjonalna bywa wykańczająca, i to w dodatku nie tylko dla osoby, której ona dotyczy, ale także dla wszystkich, którzy przebywają w jej towarzystwie.

Takie zmiany nastroju, od euforii do manii albo depresji, są nieprzewidywalne oraz wycieńczające i frustrujące.

Niestety u niektórych osób wieczne wahania nastroju są wpisane w ich naturę. Nie bez znaczenia jest tu także patronujący im znak zodiaku.

W astrologii możemy wymienić aż 4 znaki zodiaku, które mają swoje stałe miejsce na huśtawce emocjonalnej. Czy jesteś jednym z nich?

Są takie osoby, które w ciągu zaledwie minuty potrafią przejść od stanu euforii do wściekłości albo depresji – i na odwrót. Co więcej, same nie są w stanie wytłumaczyć, dlaczego tak się dzieje i jest to dla nich bardzo przytłaczające.

Zresztą nie tylko dla nich, bo także dla wszystkich osób, które akurat znajdują się w ich towarzystwie. Które znaki zodiaku są na wiecznej huśtawce emocjonalnej i z czego to wynika?

Baran

Kiedy osobą spod znaku Barana nagle zawładnie jakiej uczucie, całkowicie mu się poddaje. W jednej chwili może być całkowicie wyluzowana, a w następnej zmienić się w wulkan wściekłości, łez, śmiechu czy też jeszcze czegoś innego. Na szczęście ta burza emocji szybko przemija i znika równie niespodziewanie, jak się pojawiła. Najlepiej po prostu ją przeczekać.

Bliźnięta

O osobach spod znaku Bliźniąt nie bez powodu mówi się, że mają podwójną osobowość. Nigdy nie wiadomo, na jaką akurat trafisz. Jedna z nich jest urocza, beztroska i wyluzowana. Natomiast druga… To prawdziwa królowa dramatu uwielbiająca histeryzować, wyolbrzymiać sytuację i zupełnie nie przejmuje się konsekwencjami swoich czynów. Lepiej bądź gotowa na wszystko, bo wchodząc z bliską relację z Bliźniakiem dostajesz dwie osoby naraz.

Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka mają opinię beksy – i nie bez powodu. Ten znak zodiaku pozostaje pod silnym wpływem księżyca, a zgodnie z astrologią to właśnie to ciało niebieskie wywiera największy wpływ na nasze emocje. Nastój Raka jest w 100 proc. uzależniony od danej fazy księżyca, co oznacza, że ulega drastycznym zmianom nawet co parę dni, jeśli nie częściej. Jemu samemu też trudno za tym nagonić.

Skorpion

Wahania nastrojów to stan wręcz preferowany przez osoby spod znaku Skorpiona. Są niezwykle intensywne, mroczne i uwielbiają pogrążać się w trudnych emocjach. Nawet jeśli w danym momencie przeżywają coś bardzo pozytywnego potrafią znaleźć coś, na co chcą ponarzekać.

To nie ich wina. Ich patronem jest Pluton, planeta symbolizująca wszystko to, co mrocznej związane z obsesjami. Z tego względu Skorpion nie potrafi tak po prostu sobie odpuścić. Na szczęście jest też pozytywna strona medalu – kiedy Skorpion jest wyjątkowo radosny, jego energia jest wręcz zaraźliwa.