Ryszard Rynkowski od razu ruszył z pomocą. W jakim stanie jest teraz Krzysztof Orzechowski, mąż Anny Dymnej

Anna Dymna teraz znajduje się w bardzo niepokojącej sytuacji. Krzysztof Orzechowski w ciągu kilku tygodni znajdował się w bardzo poważnym stanie.

Lekarze robili wszystko by uratować życie znanego reżysera teatralnego i wybitnego aktora. Ryszard Rynkowski ruszył na pomoc Orzechowskiemu.

Od momentu, kiedy aktor zachorował na COVID-19 Anna Dymna jest bardzo zmartwiona. Życie aktora było zagrożone przez dolegliwość ze strony układu oddechowego.

Mając 74 lata mąż polskiej aktorki, znajdował się w bardzo ciężkim stanie ze względu na najgroźniejsze powikłania związane z pandemią.

Dlatego Anna Dymna dużo czasu milczała z powodu sytuacji zdrowotnej jej męża. I tylko niedawno zdecydowała się na wypowiedź.

Krzysztof już najgorsze ma za sobą. Leży jeszcze w szpitalu, ale otoczony fachową opieką i waszym wsparciem wraca do spokojnego oddechu. Wiem, że sam wam już przekazał podziękowania.

A ja chciałabym, byście wiedzieli, jak ważne było i jest dla mnie wasze wsparcie. Brakuje mi słów, są za duże i za małe równocześnie — powiedziała żona Krzysztofa Orzechowskiego.

Ryszard Rynkowski — współwłaściciel centrum rehabilitacyjnego załatwił wszystko, by stan zdrowia aktora zmienił się. Dzisiejszy stan zdrowia aktora jest o wiele lepiej niż wcześniej.

69-letni dziś wokalista zdecydowanie zainwestował w biznes medyczny. Dla tego nie musi już martwić się o emeryturze.

Brodnickie Centrum Rehabilitacyjne jest bardzo popularny w Polsce ze względu na warunki, które proponuje pacjentom. Dlatego Anna Dymna zdecydowała się zwrócić się za pomocą do znanego przyjaciela.

– Anna Dymna wie, że gdyby jej mąż potrzebował takiej opieki, Ryszard wszystko tak zorganizuje, żeby Orzechowski był w jak najlepszych rękach i jak najszybciej wrócił do dawnej sprawności — napisano w tygodniku „Na Żywo”.

– Ważne jest mieć przyjaciół i móc na nich liczyć. To dodaje skrzydeł i pozwala wierzyć w ludzi, ich dobro i wielkie serce, takie jak ma Rysiu — dodała aktorka.

Teraz wszystko wskazu na to, że aktorka już niebawem wróci do domu, by Anna Dymna zmogła zaopiekować się jego zdrowiem.

Jakie są prawdziwe relacji między byłym małżeństwem Klimków. Czy prawda, że były mąż Joanny Kurskiej dostał pracę w TVP

Pogoda na najbliższe dni zaskoczy wszystkich. Polska musi przygotować się na zimę

Szykuje się strajk pielęgniarek. Zwrócili się do Morawieckiego w bardzo ważne sprawie