Rok przestępny. Dlaczego jest uważany za zły i jak różni się od zwykłego

Wiele osób słyszało, że często zdarzają się zdarzenia negatywne w roku przestępnym. Czas dowiedzieć się, co odróżnia go od zwykłego roku i dlaczego uważa się go za niebezpieczny.

Różnice roku przestępnego od zwykłych

Aby zrozumieć, dlaczego co cztery lata w kalendarzu pojawiają się dodatkowe 366 dni, musisz iść do nauki. Ziemia porusza się wokół Słońca nie dokładnie 365 dni, ale około 365 dni 5 godzin 49 minut.

Prawie 6 dodatkowych godzin to czwarta część dnia. Przez 4 lata gromadzi się dokładnie jeden dodatkowy dzień, który jest dodawany w postaci 29 lutego.

Zasadniczo ten dzień jest środkiem przymusowym. Naukowcy nie widzą niczego niebezpiecznego w przestępnym roku, ale opinia ekspertów w dziedzinie bioenergii różni się od kanonicznego poglądu naukowego na ten temat.

Dlaczego rok przestępny jest uważany za zły

Po pierwsze, jest to wynik obserwacji. Znaki ludowe większości krajów i kultur naszego świata wskazują, że rok przestępny niesie ze sobą wiele problemów. W latach przestępnych dochodzi do różnych katastrof politycznych, społecznych i naturalnych.

Oczywiście nie zawsze tak jest. Katastrofy i problemy zdarzają się również w zwykłych latach, ale obserwacje potwierdzają, że historia dowodzi, że są one najbardziej niszczycielskie w latach przestępnych.

Po drugie, może pochodzić z kultury orientalnej, gdzie czwarta liczba ma bardzo negatywną reputację. Jest to zgodne ze słowem „śmierć”. Rok przestępny jest zawsze czwartym z rzędu, więc uważa się go za bardzo niebezpieczny i nieprzewidywalny.

Uważa się, że w tym czasie wszechświat wymaga oczyszczenia karmy. Jeśli w przeszłości lub w tym życiu ktoś popełnił wiele złych czynów, to w roku przestępnym musi poradzić sobie z problemami zdrowotnymi i problemami.

Wróżki uważają, że dodatkowy dzień jest bardzo niebezpieczny, ponieważ stanowi odstępstwo od normy. Ogólnie rzecz biorąc, rok przestępny rozkwita negatywną energią, ale 29 lutego znajduje jeszcze więcej mocy.

Dlatego w roku przestępnym eksperci radzą, aby nie uciekać się do czarnej magii, aby nie łączyć się ze światem ciemnej energii. Nie wypowiadaj też negatywnych słów: „nienawidzę”, „niech cię diabli” i tak dalej. W tej chwili złe słowa są szczególnie niebezpieczne i mogą nabrać kształtu niemal natychmiast.

W latach przestępnych staraj się działać bardziej ostrożnie i bądź uprzejmy, aby nie przysporzyć kłopotów sobie i swojej rodzinie.