Przyszłej teściowej udało się pozbyć chłopaka córki za pomocą jednego zdania

Użytkowniczka serwisu internetowego Reddit o pseudonimie obviousreason31 podzieliła się historią o tym, jak w trudnych czasach pandemii musiała zaprosić swego chłopaka do domu i przedstawić go swoim rodzicom.

Początkowo para spotykała się na neutralnym terenie, ale okoliczności sprawiły, że młody człowiek znalazł się w praktycznie beznadziejnej sytuacji.

„Mój chłopak przyjechał do Stanów Zjednoczonych jako doktorant. Razem pracowaliśmy. Jest Hindusem i mieszka w akademiku, a jego współlokator wrócił do Indii. Mój chłopak nie miał możliwości zapłacić za czynsz” – powiedziała użytkowniczka sieci.

Dziewczyna postanowiła zaproponować rodzicom, by pozwolili przyszłemu zięciowi zamieszkać u nich, dopóki pandemia nie ustąpi, i oni chętnie się zgodzili.

Jednak matce nie spodobał się chłopak jej córki. Usłyszał on rasistowskie wypowiedzenia matki dziewczyny. Pewnego dnia uciekł bez wyjaśnień. Ojciec dziewczyny oznajmił, że przyszły zięć poszedł po piwo i nie wrócił.

Później chłopak zadzwonił do dziewczyny, aby wytłumaczyć swoje zachowanie. Okazało się, że spełniły się najgorsze podejrzenia — naprawdę usłyszał oskarżenia od przyszłej teściowej.

Młody mężczyzna przyznał, że na jego decyzję skontaktować się z dziewczyną wpłynął ojciec ukochanej. Skontaktował się on z chłopcem i przeprosił za to, co wydarzyło się w ich domu, dając tym samym szansę na kontynuowanie relacji jego córki.

O tym, jak teściowa trafiła do szpitala z powodu choroby serca, a wróciła z noworodkiem

Teściowa chciała zepsuć ślub, gdy przyszła na przyjęcie w białej sukni. Jednak fotograf ślubny uratował sytuację

20-letnia dziewczyna rzuciła studia i samotnie wychowuje sześcioro młodszego rodzeństwa