„Podróżuję nieustannie i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło”: Agentka ochrony straciła pracę na lotnisku

Na lotnisku już nie popracuje. Agentka ochrony wręczyła pasażerowi przechodzącemu przez bramkę bezpieczeństwa karteczkę z napisem: „Jesteś brzydki”. Kobietę zwolniono. Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce na lotnisku pod Nowym Jorkiem.

Wszystko nagrały kamery. Na opublikowanym w sieci wideo widać, jak Neal Strassner przechodzi przez odprawę na lotnisku Greater Rochester koło Nowego Jorku. Gdy zbliża się bramki wygrywającej metal, agentka ochrony sięga po kawałek papieru.

Pasażer niczego się nie spodziewał. Mężczyzna wziął tajemniczy liścik i z uśmiechem minął dającą mu go agentkę ochrony lotniska. Ta widząc to, spytała go krzycząc, czy go otworzy. Na zapisanym fragmencie materiału widniał napis: „Jesteś brzydki”.

Podróżuję nieustannie i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło – powiedział Neal Strassner.

Agentka ochrony straciła pracę na lotnisku

Strassner postanowił zareagować na nieuprzejmość strażniczki i zgłosił się do jej przełożonych. Opowiedział o niemiłej sytuacji, jaka mu się przytrafiła, a na reakcję władz lotniska nie musiał długo czekać. Kobieta została natychmiast zwolniona z pracy – donosi abcnews.go.com.

Zatrudniamy agentów ochorny zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i mamy zerową tolerancję na tego typu zachowań – oświadcza Administracja Bezpieczeństwa Transportu.