Osoba wtajemniczona powiedziała, jak mama Meghan Markle pomaga jej i księciu Harry’emu po urodzeniu ich córki. „Harry po prostu ją kocha”

Świeżo upieczeni rodzice często potrzebują pomocy i liczą na wsparcie babć, a znane pary nie są wyjątkiem.

Książę Harry (36 l.) i Meghan Markle (39 l.) należą do szczęśliwych rodziców, kto ma na kim polegać.

Osoby wtajemniczeni powiedzieli Us Weekly, że matka Megan, 64-letnia Doria Ragland, teraz aktywnie pomaga im z ich dwuletnim synem Archiem i nowo narodzoną córką Lily.

Przypomnijmy, że książę i księżna Sussex po raz drugi zostali rodzicami 4 czerwca.

Pełne imię nowonarodzonej dziewczynki to Lilibeth Diana Mountbatten-Windsor.

LONDON, ENGLAND – SEPTEMBER 20: Meghan, Duchess of Sussex (C) arrives with her mother Doria Ragland (L) and Prince Harry, Duke of Sussex to host an event to mark the launch of a cookbook with recipes from a group of women affected by the Grenfell Tower fire at Kensington Palace on September 20, 2018 in London, England. (Photo by Ben Stansall – WPA Pool/Getty Images)

W ten sposób Harry i Meghan wyrazili szacunek dla królowej Elżbiety II, której domowym przezwiskiem od dzieciństwa była Lilibet, i oddali hołd pamięci matki Harry’ego, księżnej Diany. Jednak amerykańscy dziennikarze uważają, że w skróconej wersji nazwy – Lily – jest aluzja do Dorii, jak w dzieciństwie nazywała Megan Kwiatem.

Otrzymali wiele uroczych prezentów od przyjaciół i członków rodziny, w tym od Dorii, ale najbardziej wyjątkową rzeczą, jaką przygotowała, jest jej czas. Pomaga w domu, a jej prawdziwa pomoc jest główną premią – powiedziała osoba wtajemniczona.

Para bardzo dobrze dogaduje się z Dorią, mówią źródła, i są zachwyceni, że mają ją w swoim domu w Montecito w Kalifornii.

Megan jest tak zadowolona, ​​że ​​może polegać na swojej matce, a Harry po prostu ją uwielbia – kontynuowała osoba wtajemniczona.

Przypomnijmy, że Doria aktywnie pomogła Megan, gdy Archie urodził się w 2019 roku. Potem Megan i książę Harry nadal mieszkali w Wielkiej Brytanii, a Doria specjalnie przyleciała na kilka tygodni, aby wesprzeć córkę i jej pomóc.

Źródło zapewniło również dziennikarzy, że Meghan i Harry są po prostu szczęśliwi po narodzinach ich córki.

Po prostu szaleją za nią, a ona jest bardzo piękna. Wygląda jak Harry i Meghan, podzielił się.

Narodziny dziewczynki zostały publicznie skomentowane pewnego dnia przez jej dziadka, 72-letniego księcia Karola. Podczas wizyty w fabryce BMW Mini 9 czerwca wspomniał o narodzinach wnuczki i nazwał to „bardzo dobrą wiadomością”.

Pies próbował zaatakować wycieraczki samochodu. Co z tego wyszło

Jak uprawiać paprykę? Kilka sposobów na dobre zbiory

Czego według znaków ludowych nie można robić 16 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów