Nowy księżyc. Co jest zabronione, a co wolno robić w tym dniu

Dzień zapowiada się niezapomniany.

Każdy nowy księżyc to czas, kiedy eksperci doradzają, aby robić kroki w kierunku marzenia, dążyć do jasnych osiągnięć i porzucić wszystko, co negatywne i niesie negatywną energię.

Co można robić na nowy księżyc

Dążyć do przywództwa w każdej dziedzinie. W tym dniu możesz przejąć główną rolę i nie bać się zobowiązań: pod leżącym kamieniem woda nie będzie płynąć.

To szczęśliwy dzień dla tych, których rodzimym elementem jest konkurencja. Sportowcy przygotowujący się do konkursu będą chcieli przeprowadzić trening i dać z siebie wszystko.

Muzycy, którzy mają przed sobą przesłuchania, przeprowadzą próby z korzyścią i znaczącym wynikiem.

Planować sprawy na miesiąc. W sierpniu plan to nie tylko kartka papieru z punktami, których nikt nie spełni i zapomni za kilka dni. Tym razem można zrobić planowanie skutecznym narzędziem. Im bardziej realistyczne i prostsze podpunkty, tym lepiej.

Stwarzać. Wszyscy twórcy będą mieli powodzenie: projektanci (bez względu na to, strony internetowe, pocztówki lub ubrania), artyści (a wraz z nimi architekci i dekoratorzy, lista zawodów jest dość szeroka), reżyserzy, pisarze i dziennikarze, krawcowe i twórcy ręcznie robionego wystroju. Ci, których praca jest daleka od twórczych impulsów, mogą poświęcić trochę czasu kreatywnemu hobby.

Odpoczywać. Ale robić to aktywnie. Spotkania z przyjaciółmi, imprezy, tańce, wycieczki do kina i spacery na świeżym powietrzu, romantyczne randki — wszystko to znajduje się na szerokiej liście korzystnych spraw dla każdego.

Czego nie można robić

Za dużo pracować. Mars jest planetą energicznych, aktywnych i samowystarczalnych ludzi, więc wielu będzie chciało pracować jak pszczółka. Nie warto jednak stać się pracoholikiem: wszystko ma swój czas, a wieczór lepiej poświęcić na odpoczynek.

Denerwować się. Negatyw jest złym pomocnikiem każdego dnia, ale dziś negatywna energia jest szczególnie szkodliwa, dosłownie prowadzi do autodestrukcji.

Należy unikać jakichkolwiek myśli związanych z zazdrością, zirytowaniem, zemstą lub innym negatywem.

Rytuały, które należy wykonać w czasie rosnącego księżyca, aby poprawić swoje życie

Dwadzieścia sekretów szczęśliwego życia

Nasi przodkowie mieli listę tego, czego nie można robić po zachodzie słońca, aby nie narazić się na kłopoty — w te znaki wierzy się do dziś