Nie płacz. Dlaczego mężczyźni denerwują kobiece łzy

1. Silne poczucie odpowiedzialności

Jeśli kobieta płacze, to znaczy, że mężczyzna nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami. W takim przypadku różne próby wyjaśnienia (nieudany dzień w pracy lub złamany paznokieć) są całkowicie bezużyteczne — łatwiej jest przestać płakać.

2. Uważa sibie za winnego

Mężczyzna uważa siebie za winnego zawsze, gdy płaczesz, nawet jeśli jego zachowanie nie ma nic wspólnego z twoimi łzami. Taki stan rzeczy powoduje, że najpierw zaczyna karcić samego siebie, a następnie ta sytuacja bardzo go denerwuje.

3. Dla mężczyzn łzy i histeria to jest to samo.

Kiedy wybuchasz płaczem, prawdopodobnie słyszysz, albo słyszałeś chociaż raz w życiu: „Przestań!”. Dlatego twój nagły atak melancholii może być potraktowany przez niego jako skłonność do histerii.

4. Łzy nie są argumentem

W każdym konflikcie dwóch przeciwników wymienia opinie, a ten konflikt może trwać dość długo, dopóki jednej ze stron nie zabraknie argumentów lub jedna nie przekona drugiej. Idealnie, oczywiście, kiedy obie strony się dogadają.

Jak w każdej walce, pewne rzeczy są zakazane. W przypadku konfliktu z mężczyzną zakazane są kobiece łzy. Ponieważ mężczyzna nie może odpowiedzieć analogicznie, to znaczy wybuchnąć płaczem w odpowiedzi. Łzy są oznaką słabości i bezbronności. Czuje się zdemoralizowany — ponieważ doprowadził cię do tak okropnego stanu.

5. Kobiece łzy szkodzą zdrowiu mężczyzn

Ostatni i być może najsilniejszy argument, który przekona cię jak najrzadziej płakać w obecności mężczyzny. Okazuje się, że gdy mężczyźni widzą łzy kobiet, u nich powstają hormony, które negatywnie wpływają na męską potencję.

Owczarek, który znalazł swojego właściciela, płacze ze szczęścia na długo oczekiwanym spotkaniu

Kiedy Bóg chce działać incognito, przyjmuje pseudonim. Nazywa się Zbieg okoliczności

Spotkaliśmy byłego właściciela naszej kotki. Powiedział, że wyrzucił ją, bo była zbyt czuła