Najcenniejsze rady dla kobiet. Jedna babcia powiedziała wszystko, co musisz wiedzieć

Jedzenie na Twoim talerzu powinno być kolorowe. Im więcej kwiatów, tym więcej zawiera składników odżywczych (witamin)!

Podkreśl swoje piękno.

Jeśli twój mąż musi iść do domu, a jedzenie nie jest gotowe i nie jesteś uczesana, daj pierwszeństwo temu drugiemu.

Poznaj go pięknie. Lepiej widzieć Cię czarującego, kiedy kończysz gotować, niż nieatrakcyjnego przy stole!

Nigdy nie zaprzeczaj mężczyźnie, ale zawsze rób, co uważasz za stosowne!

Unikaj przekleństw, kradną twoją kobiecość!

Unikaj litości dla mężczyzny, urodzili się silniejsi niż kobiety. Litując się nad człowiekiem, kradniesz jego odwagę. Nie współczuj im, ale inspiruj!

Nie żałuj swojego męża! On nie jest dzieckiem. Ale czasami, w chwilach skrajnego zmęczenia, przytul go jak dziecko, powiedz słodkie słowa i zostań mu matką. Przez pięć minut, nie więcej.

Nigdy nie patrz w lustro, gdy jesteś zła. Najpierw uspokój się, spójrz na kwiaty, niebo, przypomnij sobie coś dobrego, a dopiero potem spójrz na swoje odbicie!

Od wczesnego dzieciństwa ucz dzieci myśleć i mówić o ojcu tylko z szacunkiem. Zwłaszcza jeśli masz syna, uczyni go to silną i wpływową osobą. Ponieważ każdy chłopiec jest przedłużeniem swojego ojca!

Raz w tygodniu po umyciu ciało natrzyj kleikiem z tartych jabłek zmieszanych z masłem, przytrzymaj i spłucz chłodną wodą. Zapach jabłek zmieszany z zapachem czystego ciała przyciągnie Twojego męża!

Przestań jeść po zachodzie słońca!

Zawsze szukaj tego, co cię uszczęśliwia i rób to, nawet jeśli twój mąż jest temu przeciwny. Unikaj kontrowersji na ten temat i z uśmiechem wróć do swojej ulubionej pracy. Czas minie, przyzwyczai się do tego i przestanie narzekać. A twój dobry nastrój rozgrzeje jego serce!

Masuj uszy częściej w ciągu dnia, jest to bardzo korzystne dla zdrowia!

Rozwijaj elastyczność palców i nadgarstków od najmłodszych lat. Aby to zrobić, wykonuj ruchy obrotowe za pomocą pędzli i rozluźnij, ściśnij palce. Dzięki temu Twoje dłonie będą gładkie i piękne. Noś bransoletki, aby zwrócić uwagę na cienkie, elastyczne nadgarstki. Naucz się opanować gest. Mężczyźni są gotowi oddać połowę świata na cienkie, elastyczne nadgarstki pod piękną bransoletką.

Szukaj pretekstu do częstej zabawy i śmiechu. Lekkość śmiechu kobiet zdejmuje z barków mężczyzn ciężar życiowych trudności!

Przydatne rady i wskazówki dotyczące przechowywania pomidorów przez cały rok

Kruche kółka z orzechami wg tradycyjnego przepisu. Pyszne, az palce lizac

Aktorka Victoria Ruffo radykalnie zmieniła swój wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda