Najbardziej wielodzietna kobieta ponownie urodziła dziecko, teraz matka bohaterka ma 22 potomkowie

W słynnej wielodzietnej rodzinie z hrabstwa Lancashire urodziła się jeszcze jedna zdrowa dziewczynka.

Małżonkowie z miasta Morecam są uważani za najbardziej wielodzietnych brytyjskich rodziców. Sue i Noel obiecali zatrzymać się po urodzeniu 20. dziecka. Jednak od tego czasu poczęli jeszcze dwie córki. O narodzinach tej ostatniej dowiedziano się dzień wcześniej.

Tym razem poród był ciężki. Trwał około dziesięciu godzin, chociaż poprzednia dziewczynka, Bonnie Ray, która przybyła na ten świat w 2018 roku, kobieta urodziła w rekordowym czasie nawet dla siebie — w zaledwie 12 minut.

https://www.facebook.com/TheRadfordFamily/posts/3056614841065184

Redfordowie nie mogą jeszcze wymyślić imię dla noworodka. W rodzinie toczy się prawdziwa debata na ten temat. Jednak Sue i Noel się nie spieszą. Tym razem mają dużo czasu, ponieważ są w izolacji i przez długi czas nie będą w stanie zarejestrować swojego dziecka.

Redfordowie wychowują również 24-letnią Chloe, 22-letniego Jacka, 21-letniego Daniela, 19-letniego Luke’a, 18-letnią Millie, 17-letnią Katie, 16-letniego Jamesa, 15-letnią Ellie, 14-letnią Aimee, 12-letniego Josha, 11-letniego Maxa, 9-letnią Tilly, 8-letniego Oscara, 7-letniego Caspara, 4-letnią Hallie, 3-letnią Phoebe, 2-letnią Archie i półtoraroczną Bonnie.

The Radford family 发布于 2019年7月26日周五

Pierwsze dziecko Sue urodziła w wieku 14 lat. Najstarszy syn, Christopher, ma 30 lat. Już ma dwoje własnych dzieci. Ich najstarsza córka, 26-letnia Sophie, ma troje dzieci.

Porządkując ogród, geolog znalazł pod malinowym krzewem małą rzecz, która okazała się bardzo cenna

Mężczyzna otrzymał zamówiony towar osiem lat po zakupie i roześmiał się

Kamienie za 300 milionów dolarów i egipska mumia. Co ukrywa Titanic na dnie oceanu