Mężczyzna, który dwa lata temu uratował małą tonącą gęś, nie może się jej pozbyć, ponieważ ona nie chce go zostawić.

Kiedy jakiś czas temu Mike Jivanjee uratował malutką gęś na jeziorze w stanie Oregon, nie mógł nawet wyobrazić sobie, że w tym momencie zdobył najlepszego przyjaciela na całe życie!

Michael zabrał do domu gęś (była to dziewczynka), nazwał ją Kyle, zaopiekował się i odchował ją. Ale kiedy po 2 latach postanowił wypuścić ptaka na wolność, okazało się, że Kyle wcale nie zamierza zostawiać swojego ratownika! Za każdym razem, gdy mężczyzna wypuszczał gęś na wolność, znajdował ją tuż u progu swego domu!

„Wiecie, starałem się ją uwolnić, odwiozłem kilka kilometrów od mojego domu, ale za każdym razem, gdy wracałem, znajdowałem ją u progu, gdzie czekała na mój powrót”.

To niewiarygodne oddanie ma inną stronę: gęś zazdrości, gdy ktoś zbliża się do Mike’a, a dotyczy to przede wszystkim dziewcząt. „Zawsze dokładnie wie, kto stanowi zagrożenie, a kto nie, a swoją zazdrość zawsze okazuje w taki sposób, aby dziewczyny zrozumiały, że Kyle czegoś nie lubi” – mówi Mike.

Kiedy Jivanjee uratował małą tonącą gęś w jeziorze, nawet nie przypuszczał, że zdobył najlepszego przyjaciela na całe życie.

Nazwał gęś Kyle i planował ją uwolnić, ale ptak zakochał się w nim szaleńczo.

„Odwiozłem ją kilka kilometrów od domu, ale za każdym, gdy wracałem …
… znajdowałem ją u progu mego domu, gdzie czekała na mój powrót ”

Lubią nawet razem pływać łódką.

To jest przywiązanie!

Najlepsze i najgorsze miejsca na ukrycie pieniędzy w mieszkaniu

102 letnia staruszka została aresztowana tak więc spełniło się jej marzenie trafić do aresztu

Mężczyzna, który dwa lata temu uratował małą tonącą gęś, nie może się jej pozbyć, ponieważ ona nie chce go zostawić.