Meghan Markle w drugiej ciąży? A może to tylko plotki?

Meghan Markle w drugiej ciąży? Według brytyjskich mediów księżna Sussexu spodziewa się kolejnego dziecka, a najlepszym tego dowodem są zdjęcia z ostatniej podróży po Afryce. Co takiego zauważono?

Meghan Markle jest bacznie obserwowana przez wszystkich – paparazzi, dziennikarzy i fanów. Związane jest to z medialnymi doniesieniami, które pojawiły się w ostatnim czasie w lokalnej prasie.

Brytyjscy dziennikarze sugerują, że książęca para spodziewa się drugiego dziecka, a zdjęcia z trasy po Afryce są tego najlepszym dowodem.

MEGHAN MARKLE W DRUGIEJ CIĄŻY. CO O TYM ŚWIADCZY?

Według informatorów serwisu Express.co.uk, Meghan Markle podczas ostatniej podróży po Afryce dobitnie udowodniła, że wiosną 2020 urodzi drugie dziecko. Wszystko przez stylizacje, w jakich zaprezentowała się podczas oficjalnych wystąpień.

Księżna Sussexu miała na sobie stare kreacje – dokładnie te same, w których brylowała rok temu podczas tournee po Australii i Oceanii, gdy była już w pierwszej ciąży. Z kolei nowe stroje, w jakich pojawia się żona Harry’ego, są dość luźne w okolicach talii i brzucha, przez co fotoreporterzy baczniej niż kiedykolwiek obserwują brzuch arystokratki, doszukując się zaokrąglenia, które potwierdziłoby ich przypuszczenia. Czy to oznacza, że u Meghan widać już pierwsze ciążowe krągłości?

Nie przemawia do brytyjskich brukowców fakt, że Meghan zwyczajnie długo wraca do formy po urodzeniu Archiego. Tak, jak widać, nawet księżną może spotkać ten problem, który dotyczy ogromnej części kobiet po porodach – zauważa redakcja Plotek.pl.

CZY MEGHAN MARKLE SPODZIEWA SIĘ DRUGIEGO DZIECKA?

Inną przesłanką jest zachowanie Amerykanki. Brytyjscy eksperci przeanalizowali mowę ciała księżnej Sussexu. Ich zdaniem niezbitym dowodem na to, że Meghan Markle jest w drugiej ciąży ma być częstsze niż zazwyczaj, instynktowne dotykanie brzucha. Takie zachowanie jest ponoć jednoznacznym komunikatem dla świata:

To, jak Meghan go dotyka, i jak wiele uczucia jest w ich relacji – a przecież dawno już są po okresie miesiąca miodowego – wskazuje, że coś jest na rzeczy – mówi Judi James, ekspertka od mowy ciała, z którą rozmawiał serwis Express.co.uk.

Warto przypomnieć, że książęca para 6 maja doczekała się pierwszego wspólnego potomka: syna, który otrzymał imiona Archie Harrison. Meghan i Harry wspaniale sprawdzają się jako rodzice i widać, że mają predyspozycje do opieki nad dziećmi. Media wszędzie szukają potwierdzenia kolejnej ciąży 38-latki.

Póki co członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej milczą na ten temat. Na to, czy przewidywania mediów się sprawdzą, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

.
.
.