Mateusz Damięcki pożegnał bliską osobę. Wiadomość o tym przekazał w bardzo poruszający sposób

Mateusz Damięcki pogrążony w żałobie. Śmierć Tomasza Osuchy, założyciela Fundacji Spełnionych Marzeń nagłe wstrząsnęła aktora.

W mediach społecznościowych pojawił się wymowny wpis, który wzrusza do łez. Sam aktor pochodzi z bardzo znanej rodziny aktorskiej. Serial „Matki, żony i kochanki” przyniósł mu sławę, o której marzył Damięcki.

Na zdjęciu opublikowanym przez aktora na jego koncie w Instagram był sam Mateusz Damięcki wraz ze zmarłym Osuchą.

Fundacja Spełnionych Marzeń powstała z bardzo smutnego powodu. Syn Tomasza Osuchę zmarł w wieku jedenaście lat z powodu strasznej choroby. Właśnie to spowodowało Osuchę, by zacząć coś robić dla dzieci walczących z nowotworem.

Patrycja Markowska pożegnała założyciela fundacji w bardzo wymowny sposób.

– Tomek Osuch, twórca Fundacji Spełnionych Marzeń odszedł. Jego fundacja była pierwszą, której zaufałem, z którą współpracuję od ponad 10 lat.

Tomeczku, robiłeś tak, że wszystko wychodziło. Dawałeś dzieciakom i ich rodzicom nadzieję i umilałeś dni pełne strachu, niepokoju, obaw- przekazał aktor w swoim wpisie na Instagramie.

Aktor bardzo ceni to, co Osucha robił dla ludzi, dlatego zdecydował się oddać mu hołd w taki sposób.

Jesteś na zawsze w moim sercu. Kochana rodzino, przyjaciele Tomka, kłaniam się Wam nisko, przytulam. Mateusz — dodał w końcu aktor.

Duża ilość obserwantów profilu aktora dołączyły się do komentowania. Nie zabrakło wzruszających słów. Ciężko jest patrzeć na to, jak Wielkie Ludzie zostawiają ten świat.

Jedynie co możemy zrobić, to uczcić pamięć zmarłych i kontynuować dzieło ich życia.

Waldemar Kraska zabrał głos w bardzo ważnej sprawie. Rząd ma plan na następny rok

„Popłakałem się przy Andrzeju”. Adam Małysz nie mógł powstrzymać łez

Kolejna wpadka w „Familiadzie”. Widzowie nie mogli uwierzyć w to co słyszą