Mamie udało się sfilmować ciekawą próbę uratowania wiewiórki z basenu przez córkę

Dziewczyna z Teksasu próbowała uratować wiewiórkę z basenu, ale jej próba nie zakończyła się tak, jak się spodziewała.

Jak widać na wirusowym filmie z 7 czerwca, wiewiórka nie chciała siedzieć spokojnie i pozwolić dziewczynie ją uratować, ale skoczyła jej prosto na twarz.

„Zawołałam córkę na ulicę pokazać wiewiórkę uwięzioną w basenie dla dzieci.” – powiedziała o incydencie w Lamberton kobieta, której imienia nie podano.

Głos dodaje, że będąc miłośniczką zwierząt, próbowała uratować gryzonia. Na filmie dziewczyna, której imienia również nie ma na imię, próbuje wyciągnąć zwierzę z wody, a głos za kamerą ostrzega „nie dotykaj go”.

Prawie udaje jej się wyciągnąć zwierzę z wody na krześle, ale wiewiórka najwyraźniej nie rozumiała jej intencji lub była po prostu bardzo przestraszona.

Nagle wskakuje na twarz swojego zbawiciela, co powoduje, że piszczy ze zdziwienia. Film kończy się krzyczącą dziewczyną wybiegającą z basenu, podczas gdy kobieta nagrywająca wideo śmieje się histerycznie w tle.

-„Wiewiórka nie była tak wdzięczna, jak się spodziewała!” – mówi głos w tle o zbawicielu.

Na szczęście uciekła tylko z zadrapaniem na ramieniu i po drugiej ostrożnej próbie udało jej się uratować wiewiórkę, o czym donosi Viral Hog.

Nie trzeba dodawać, że widzowie byli zachwyceni filmem z nieudanej akcji ratowania wiewiórek.

„To najzabawniejsza rzecz, jaką widziałem od dłuższego czasu”, wykrzykuje jeden z użytkowników Facebooka. „Po prostu odłóż krzesło, a ona nie może się na nie wspiąć” – zasugerował inny widz YouTube, gdy wiewiórka została już uratowana.

Gwiazda serialu „Wspaniałe stulecie” Meryem Uzerli pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Policja drogowa w Polsce rozpoczęła masowe kontrole kierowców ze względu na nowe przepisy drogowe

Prezydent Polski obiecał pomóc Litwie w rozwiązaniu kryzysu migracyjnego