Mały chłopiec nagle uścisnął mężczyznę, który przyniósł pizzę do jego domu. I właśnie tego brakowało temu człowiekowi

Dostawca pizzy Ryan Catterson mieszka w Bostonie w stanie Massachusetts i pracuje w Wicked Good Pizza.

15 lutego przywiózł pizzę zamówioną przez Lindsey Sheely. Gdy jednak właścicielka domu otworzyła drzwi, jej dwuletni syn Cohen pobiegł za nią i nagle uścisnął mężczyznę, który tego się nie spodziewał.

Catterson odpowiedział równie uprzejmie. Następnie Ryan zaczekał, aż matka namówi chłopca, żeby wrócił do domu i uśmiechając się, poszedł dostarczać kolejne zamówienia.

Incydent został nagrany przez kamerę zamontowaną na werandzie Lindsey. Kobieta, poruszona zachowaniem syna, postanowiła obejrzeć film.

„Gdy Ryan zbliżał się, mój syn wybiegł z domu, podniósł ręce do góry i po prostu mocno uścisnął Ryana. Ryan pochylił się nad dzieckiem w odpowiedzi, to było bardzo miłe”.

Film był tak uroczy, że Lindsey opublikowała go na swojej stronie na Facebooku. Nie spodziewała się tego, co się stanie później. W miarę jak film zdobywał popularność, coraz więcej osób zwracało na niego uwagę, dopóki sam kurier nie napisał kobiecie. Jego słowa trafiły do jej serca.

Okazało się, że uścisk dwulatka znaczył dla Ryana więcej, niż można sobie wyobrazić. Dziecko wydawało się czuć, że mężczyzna przeżywał tego dnia żałobę po stracie córki.

Kurier powiedział Lindsey, że jego 16-letnia córka Alice zmarła niedawno na chorobę psychiczną.

Sam Catterson potraktował gest dziecka jako znak.

„To był idealny czas na uścisk. Mówiłem innym moim dzieciom i całej rodzinie, że potrzebuję gestów czułości, a potem ten uroczy mały chłopiec dał mi to, czego potrzebowałem.

To było tak, jakby wszechświat i moja córka wysłały je do mnie”.

Potem rodziny Lindsey i Ryana się zaprzyjaźniły, ale nie jest to jedyna przyjemna konsekwencja czułego gestu Cohena.

Po tym, jak film został upubliczniony, ludzie zorganizowali kampanię finansowania społecznościowego, aby zebrać pieniądze dla Cattersona i pomóc mu zrewitalizować budżet domowy po pogrzebie Alice.

12-letni chłopiec nauczył się szyć i już stworzył ponad 800 miękkich zabawek dla chorych dzieci

Mądra przypowieść o dwóch wilkach. Czytasz ją przez 20 sekund, a będziesz pamiętać przez całe życie

Nagranie stało się hitem w sieci. Zachowanie dwuletniego dziecka w kościele rozkłada na łopatki