Magiczne właściwości cynamonu, przyciągające pieniądze i dobrobyt do domu

Cynamon to mocna i aromatyczna przyprawa, która ma swój smak, właściwości lecznicze i mistyczne. Jest używany na różne sposoby w prawie wszystkich kulturach.

Używanie cynamonu do różnych celów.

Ajurweda, tradycyjna hinduska medycyna naturalna, wykorzystuje lecznicze właściwości cynamonu w leczeniu niektórych problemów zdrowotnych.

W aromaterapii cynamon jest wykorzystywany podczas różnych zabiegów ze względu na jego działanie antyseptyczne i stymulujące.

Herbata cynamonowa jest naturalnym lekarstwem na niektóre problemy zdrowotne i jest naprawdę bardzo smaczna. Jednak ta przyprawa ma również pewne mistyczne moce związane z dobrobytem, sukcesem i miłością.

Rytuał z cynamonem na dobrobyt.

Kiedy ludzie mówią o dobrobycie, zwykle mają na myśli tylko pieniądze i stabilność finansową. Jednak faktem jest, że dobrobyt może oznaczać zarówno równowagę emocjonalną, jak i duchową. To dlatego, że cynamon przyciąga sukces.

Pierwszego dnia każdego miesiąca połóż 3 łyżeczki proszku cynamonowego na prawą dłoń i ruszaj w kierunku drzwi, w domu lub w biurze.

Zbliżając się do drzwi, musisz z wielką wiarą i siłą powtórzyć następujące stwierdzenia:

„Kiedy dmuchnę na ten cynamon, dobrobyt wejdzie do tego domu.

Kiedy dmucham na cynamon, obfitość przychodzi i zostaje”.

Następnie musisz dmuchać na cynamon, aby rozprzestrzenił się na drzwi. Cynamon należy wdmuchiwać z zewnątrz, pamiętając, że dobrobyt i sukces wejdą do domu wraz z pyłem cynamonowym i wiatrem, pełnym energii.

Pozostaw proszek cynamonowy na podłodze przez co najmniej 24 godziny. Następnie możesz umyć podłogę.

Przyciąganie pieniędzy za pomocą cynamonu i soli.

Mocną kombinacją w celu osiągnięcia dobrobytu jest użycie grubej soli i cynamonu. Sól gruboziarnista w połączeniu z cynamonem ma potężną siłę. Sól jest używana od dawna w celu ochrony przed negatywną energią.

W połączeniu z cynamonem pomoże pozbyć się negatywnych czynników, które blokują ścieżki dobrobytu w życiu.

Sól z cynamonem można umieścić w każdym pomieszczeniu, w którym osoba czuje się mniej komfortowo, lub na stole, przy którym gromadzi się cała rodzina.

Aby poprawić dobrobyt, możesz włożyć do portfela trochę mielonego cynamonu z miętą, wypełniając tę mieszanką mały woreczek z czerwonego materiału.

Horoskop na 10 czerwca 2020. Co nas czeka

Dwa znaki zodiaku to przyrodzeni szefowie, którzy łatwo potrafią zrobić wspaniałą karierę. Są liderami w życiu

Znaki zodiaku, których nikt nigdy nie może skrzywdzić