Magda Gessler zdradziła całą prawdę na temat operacji plastycznych

Magda Gessler często jest posądzana przez fanów o korzystanie z operacji plastycznych. Trzeba jej oddać, że wygląda zaskakująco dobrze jak na swój wiek. W końcu celebrytka postanowiła się odnieść do pogłosek.

Magda Gessler wyznała całą prawdę, na temat jej domniemanych operacji plastycznych. Restauratorkę męczyły ciągłe pogłoski i pytania więc postanowiła w końcu uciąć wszelkie spekulacje. Wyznała prawdę na temat swojego wyglądu.

Magda Gessler zdradziła całą prawdę na temat operacji plastycznych

– Mnie to strasznie wkurza, bo nigdy w życiu sobie na twarzy nic nie robiłam. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami ta twarz po prostu wygląda nieregularnie – wyjawiła restauratorka.

66-latka przyznała, że przy swoim trybie życie nawet nie myśli o operacjach plastycznych, bo zwyczajnie nie ma na to czasu. Gwiazda nie tylko prowadzi sieć restauracji, ale z powodzeniem występuje również w telewizji, zarówno w swoim show „Kuchenne Rewolucje”, jak i zdarzają jej się gościnne występy w innych programach.

– Ja po prostu na nic nie mam czasu. Latam ze spotkania na spotkanie, masażjeden na tydzień to już jest wielki luksus. Nie mam w ogóle czasu na SPA, bardzo to przykre, ale prawdziwe. A wtedy, kiedy jestem na wakacjach, też nie umiem, muszę się nauczyć odpoczywać – wyznała Magda Gessler.

Magda Gessler czuje się dobrze w swoim ciele. Internauci reagują na jej szczerze wyznanie

– Mam piękne policzki, dlatego że mam trochę za dużo kilogramów. Ale to nie wynika z tego, że sobie coś robiłam. Robią sobie te panie, które są za chude i muszą sobie coś zrobić, żeby nie być poważne na twarzy.

No albo dupa, albo twarz – zawsze to mówię, ja wybrałam twarz – powiedziała restauratorka, potwierdzając tym, że świetnie się czuje w swoim ciele i nie śpieszy jej się do robienia operacji plastycznych.

Internauci niespecjalnie wierzą w wyznanie Magdy Gessler. W komentarzach pisali, że i tak korzysta z botoksu i to w zdecydowanie nadmiernych ilościach. Jednak znając podejście restauratorki do komentarzy w internecie – zapewne kolejne atakujące ją wpisy nie robią na niej wrażenia.

– Botox poliki rozwali kiedyś, kobieto wyhamuj – napisał użytkownik.

– Tak, tak, my to wiemy. Każda celebrytka jest naturalnie piękna – ironizowała użytkowniczka.

Źródło: Pomponik