Kot siedzi na progu: co oznacza ten znak

Kot od dawna jest wiernym towarzyszem człowieka, dzieląc z nią dach i stół.

Nic więc dziwnego, że ludzie zaczęli monitorować zachowanie tych zwierząt i zauważać, że niektóre z ich nawyków zwiastują przyszłe wydarzenia.

Wszyscy wiedzą, że jeśli czarny kot przechodzi przez ulicę, to pech. Ale są też inne oznaki związane ze zwierzętami.

W oczekiwaniu

Jeśli kot długo siedzi na progu, jest to pewny znak przybycia gości. Jeśli byłeś świadkiem takiego zachowania zwierzęcia, szybko przygotuj smakołyk.

Nie ma wyjaśnienia, jak koty mogą wyczuć podejście gości lub gospodarzy, ale ich przybycie w pewnym sensie przepowiadają.

„Nie odpuszczę!”

Jeśli kot leży przez próg, jakby zatrzymywał osobę, która wychodzi z pokoju, należy zwrócić na to uwagę i odłożyć podróż. Najprawdopodobniej zwierzę ostrzega przed niebezpieczeństwem.

Jest jeszcze jeden znak związany z kotem siedzącym na progu: jeśli zwierzę często siedzi w takim miejscu, stara się zatrzymać i nie wpuścić złych duchów do domu.

Jeśli kot się myje

Jeśli kot się myje, mówi się, że „zmywa gości”. Spójrz na wąsatego zwierzaka, który myje się, siedząc w drodze do wyjścia z domu. Nawet strona, na którą zwierzę wraca, może wiele powiedzieć właścicielowi.

Jeśli kot spojrzy w lewo, oznacza to, że do domu przyjdą nieprzyjemni, niemili goście, którzy swoją wizytą pozostawią w domu negatywną energię.

Jeśli wzrok zwierzęcia skierowany jest w prawo, jest to korzystniejszy znak: powinieneś oczekiwać dobrych gości z pozytywną energią i pozytywnym nastawieniem do ciebie.

Nieoczekiwany gość

Jeśli czyjś kociak lub dorosły kot przyjdzie do twoich drzwi, nie należy go odpędzać. Zwierzę, które w ten sposób dostało się do rodziny, wniesie do domu szczęście i dobre samopoczucie.

Młodej niezamężnej dziewczynie lub chłopakowi taki wygląd zwierzęcia zapowiada szybkie spotkanie drugiej połowy i wesele. Ale jeśli zwierzak jest nieufny wobec zalotnika, powinieneś zastanowić się, czy kontynuować z nim związek.

Jeśli kot nie zbliża się do nieznajomego i ukrywa się, to wiedz: to zła osoba, która może skrzywdzić ciebie i twój dom.

Premierzy Polski i Grecji przeprowadzili rozmowę telefoniczną

Pogoda przygotowała dla mieszkańców Polski niemiłą niespodziankę 19 sierpnia. Synoptycy nie pozostawiają złudzeń

Jaka jest szkoda używania przeterminowanego kremu przeciwsłonecznego