Kate Middleton skomentowała narodziny córki Meghan Markle i księcia Harry’ego

Zaledwie tydzień po urodzeniu drugiego dziecka, 39-letniej Meghan Markle i 36-letniego Harry’ego, wiadomość o narodzinach małej Lilibet skomentowała jej 39-letnia ciotka Kate Middleton.

Podczas spotkania z pierwszą damą USA Jill Biden, z którą złożyli wizytę w szkole podstawowej w Kornwalii, reporter zapytał księżną o nowe dziecko w rodzinie królewskiej. Kate mówiła o córce Harry’ego i Megan z wielkim entuzjazmem.

Życzę jej wszystkiego najlepszego. Jeszcze jej nie widzieliśmy, ale mam nadzieję, że wkrótce. Nie mogę się doczekać spotkania z nią ”- powiedziała, że ​​nie komunikowała się jeszcze przez łącze wideo z Megan i Harrym.

Z okazji narodzin córki książęta Cambridge publicznie pogratulowali swoim krewnym, a księżna, według źródeł, wręczyła Lily nawet prezent.

Teraz Kate stara się poprawić relacje między mężem a starszym bratem i nawiązuje kontakt z rodziną Harry’ego. Zdając sobie sprawę, że Kate naprawdę jest w stanie pogodzić obie strony, Meghan Markle rzekomo zwróciła się do niej o pomoc.

Mówią, że potajemnie zadzwoniła do niej i poprosiła o wpłynięcie na innych członków rodziny królewskiej, którzy teraz nie lubią Meghan z Harrym po rozmowie z Oprah Winfrey.

Sama Kate nie wydaje się być zła na parę, mimo że również ją dostała: Megan publicznie powiedziała, że ​​doprowadziła ją do łez w przeddzień ślubu z Harrym. Jednak księżna Cambridge chce tylko jednego – aby w rodzinie królewskiej panował spokój, a wszelkie kłótnie i skandale pozostały w przeszłości.

Choć Megan i Harry zrezygnowali półtora roku temu z królewskich uprawnień, nie chcą zrywać więzi z rodziną – nazwali córkę na cześć jej prababki Elżbiety II (Lilibet to przydomek z dzieciństwa królowej, dzwonili do niej tylko najbliżsi) i zmarłej babci księżnej Diany (Diana to drugie imię córki pary). Niektórzy uważają, że imię córki książąt Sussex zostało wybrane w nadziei na zawarcie pokoju z rodziną królewską.

93-letnia babcia i jej wnuk przymierzają różne stroje. A cały świat to lubi

Czego według znaków ludowych nie można robić 12 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Sen od czwartku do piątku. Co oznacza taki sen