Kalendarz urody. Najbardziej udane dni na strzyżenie i farbowanie włosów w czerwcu

Drugi tydzień czerwca to świetny okres na pielęgnację włosów.

Jak wiecie, są dni sprzyjające i niekorzystne dla zabiegów kosmetycznych, ponieważ fazy księżyca i dni księżycowe mają ogromne znaczenie dla naszego organizmu.

2 czerwca Merkury w końcu zawrócił w retrogradacji — przez prawie trzy tygodnie ta planeta poruszała się w przeciwnym kierunku i spowolniła wiele procesów, w tym te związane z przemysłem kosmetycznym.

W okresie wstecznego Merkurego astrolodzy nie zalecali wykonywania żadnych zabiegów kosmetycznych związanych z radykalną zmianą wizerunku.

Ponieważ wpływ tej planety stopniowo maleje po 2 czerwca, możesz wreszcie uporządkować się.

Kolejny tydzień czerwca — od szóstego do dwunastego dnia — faza wschodzącego księżyca.

To najlepszy czas na obcięcie włosów. Możesz bezpiecznie zadzwonić do mistrza i wybrać dowolny dogodny dla siebie dzień.

Według astrologów najlepszy czas na spotkanie z mistrzem pielęgnacji włosów to 6 czerwca (od 7:20), 7 czerwca, 8 czerwca (do 16:20).

Również dobre dni na strzyżenie i farbowanie włosów to 9 czerwca, 10 czerwca, 11 czerwca i 12 czerwca.

Po 13 czerwca lepiej nie ścinać włosów na słabnącym księżycu. Ten czas jest uważany za najbardziej udany dla procedur medycznych.

14 czerwca będzie najbardziej niekorzystnym okresem dla pielęgnacji włosów, ponieważ w tym dniu jest pełnia księżyca. Astrologowie nie zalecają zapisywania się na fryzurę w taki dzień, tylko jeśli nie planujesz radykalnie zmienić swojego wizerunku.

Przyszły tydzień też będzie dobrym czasem na manicure. Ale lepiej nie zapisywać się na oczyszczanie twarzy od 6 do 12 czerwca.

Kiedy lepiej nie ścinać włosów? Co musisz wiedzieć o strzyżeniu włosów

Zasady pielęgnacji włosów na noc. Pomogą mieć zadbane włosy

Dziewczyna ujawniła optymalną częstotliwość mycia szamponem dla szybkiego wzrostu włosów