Kajra i Sławomir wciąż mają problemy w swoim małżeństwie. Sekret pary stał się już znany publicznie

Kajra daje w kość swojemu mężowi. Kobieta opowiedziała, jak w ich domu dochodzi do kłótni. Wygląda to jak prawdziwy huragan.

Kajra i Sławomir wzięli ślub w 2011 roku. W 2015 roku postanowili połączyć swoje życie z muzyką.

Wokalista mówił wówczas o swoim kierunku w muzyce:

Zdecydowanie muzycznie więcej jest w nas rocka, dlatego że na scenie mamy rockowe instrumenty i gramy na żywo, ze świetnymi muzykami. Energia, która udziela się naszym fanom, też to podchodzi pod rock, ale jest to także muzyka do zabawy i tańca, więc wszystko się pięknie łączy. Teksty są po polsku, więc jest i polo – wytłumaczył w rozmowie z Onetem.pl.

Jednak muzyka pary to raczej disco-polo:

Kiedy powstaje coś nowego, ludzie, by spać spokojnie, muszą to jakoś zaszufladkować. Jest w nazwie polo — to na pewno disco polo. A nikt nie sprawdzi, że naszą pierwszą radiową anteną było Rock Radio, bo my nie gramy disco polo – perorował.

Oprócz twórczego życia pary, fani śledzą ich życie prywatne. I nie jest to dziwne, bo często się kłócą i przechodzą kryzysy rodzinne.

Kajra i Sławomir podczas wczorajszego festiwalu weselnych przebojów Polsatu zachowywali się bardzo dziwnie. Wyraźny był jakiś zgrzyt między nimi. Można powiedzieć, że za kulisami wręcz się unikali. Tylko w sytuacjach zawodowych typu występ, zdjęcia, wywiad na ściance uśmiechali się i byli ze sobą. Pamiątkowe fotografie przy jeziorze robiła jej dziewczyna z PR-u stacji, bo Sławomir był zajęty rozmowami z zespołem. Magda ewidentnie była przygaszona.

Kajra opowiedziała w wywiadzie, jak w ich domu zdarzają się kłótnie.

Uważam, że każdy powinien mieć swój przepis i drogę na udane małżeństwo. Nasz związek był oparty na bardzo dobrzej przyjaźni, która przerodziła się w miłość, i tak zdecydowaliśmy, że w ten sposób chcemy spędzić resztę życia – w miłości – zaczęła wyznanie.

Kordian, syn pary, wzmocnił ich rodzinę:

Tę miłość dodatkowo wypełnił nasz synek, z którym kochamy spędzać czas. Mamy bardzo podobne wartości, rozumiemy się i bez słów.

Kłótnie tej pary przypominają włoską rodzinę z pełną gamą emocji.

Oczywiście, zdarzają się sprzeczki, ale zawsze znajdziemy wspólny język. Chcemy dla siebie jak najlepiej, dlatego nawzajem się słuchamy. Czasami Sławomir musi słuchać, jak rzucam szklankami, kiedy się zdenerwuje, ale nikt inny nie wytrzymałby ze mną, tak samo jak inny nie wytrzymałby ze Sławomirem – wyjawiła.

W 2022 roku Kajra i Sławomir skomentowali już plotki o kryzysie.

Czy my wyglądamy kryzysowo? My bardzo lubimy naszą pracę i jeżeli mamy kryzys to tylko ze zmęczenia i że chcielibyśmy odpocząć. Ale jeżeli chodzi o kryzysy związkowy to nie. O tyle, ile jest więcej pracy, to po prostu odpuszczamy wiele rzeczy. My się nie dajemy. Staramy się patrzeć na przeciwności, które się pojawiają na zewnątrz, a tych w środku właściwie nie ma i na pewno ich nie potrzebujemy. U nas w domu jest cisza, spokój i staramy się tak to trzymać – wypowiedziała się Kajrowicz.

Po tych wydarzeniach Zapała powiedział swoją stronę historii:

My jesteśmy małżeństwem. Walczymy do końca – podsumował temat.

Joe Biden w Warszawie zatrzymał się w bardzo luksusowym hotelu. Cena za noc tam jest dość wysoka

Teraz nie ma potrzeby wydawania pieniędzy. Darmowe nawozy, które są dostępne w każdym domu

Agnieszka Osiecka i Wojciech Frykowski. Krótkie życie, wielka twórczość i miłość