Jak Pałac Buckingham skomentował skandaliczny wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Dwa dni po opublikowaniu sensacyjnego wywiadu z 39-letnią Meghan Markle i 36-letnim księciem Harry’m Oprah Winfrey, Pałac Buckingham również opublikował oficjalny komentarz.

Oświadczenie wydane w imieniu 94-letniej królowej Elżbiety II mówi, że cała rodzina jest zasmucona tym, jak ciężko mieli książęta Sussex w ciągu ostatnich kilku lat.

Cała rodzina była zasmucona, gdy dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Kwestie, które podnoszą, zwłaszcza rasowe, są dla nas niepokojące.

Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, są one traktowane bardzo poważnie i będą traktowane prywatnie przez rodzinę. Harry, Meghan i Archie zawsze będą ukochanymi członkami rodziny, mówi.

Przypomnij sobie, że w wywiadzie Megan powiedziała, że ​​rodzina królewska martwiła się, jaki kolor skóry będą mieli oni i pierwsze dziecko Harry’ego.

Księżna nie podała konkretnych nazwisk, ale zauważyła, że ​​kwestia ta niepokoi członków rodziny królewskiej, której reputacja mogłaby zostać poważnie nadszarpnięta, gdyby ich odtajnienie.

Jak podają źródła, rodzina królewska i jej pomocnicy uważnie rozważali oficjalną odpowiedź na szczery wywiad z książętami Sussex w ciągu ostatnich kilku dni.

Ważne było, aby dokładnie przemyśleć każdą odpowiedź przed jej opublikowaniem. I oczywiście fakt, że został opublikowany wczoraj, oznaczał, że widzowie w Wielkiej Brytanii mieli okazję najpierw obejrzeć wywiad, zauważył wtajemniczony.

Książę Karol również zareagował na rozmowę z synem i synową. To prawda, że ​​wcale nie był gadatliwy. Kiedy wczoraj pojawił się publicznie i został zapytany, czy widział sensacyjny wywiad, tylko uśmiechnął się w odpowiedzi, ale nic nie powiedział.

Meghan Markle złożyła skargę przeciwko brytyjskiemu prezenterowi telewizyjnemu Pierce’owi Morganowi. Co było powodem

Małgorzata Rozenek nie mogła tego znieść i powiedziała całą prawdę o tym, co ją martwi

Edward Dymek był gwiazdą PRL-u. Jak wygląda miejsce jego spoczynku