Jak Ewa Farna wygląda po narodzinach dziecka?

Ewa Farna urodziła niedawno synka. 26-letnia piosenkarka postanowiła jednak nie robić sobie długiej przerwy po ciąży i powoli wraca do pracy.

Ma już za sobą pierwsze oficjalne wyjście i zdjęcia na ściance. Pojawiła się na konferencji Top of the Top Sopot Festival 2019. Zobaczcie, jak Ewa Farna wygląda po narodzinach dziecka.

Ewa Farna i pierwsze oficjalne wyjście po ciąży. Zdjęcia ze ścianki

Ewa Farna wraca do pracy po urodzeniu dziecka. Artystka zaliczyła właśnie pierwsze oficjalne wyjście po porodzie, który miał miejsce na początku czerwca.

Świeżo upieczona mama pojawiła się na konferencji Top of the Top Sopot Festival 2019.

Ewa Farna będzie jedną z gwiazd koncertu „#iDance”, który odbędzie się w środę w Operze Leśnej. Trzeba przyznać, że po ciąży piosenkarka prezentuje się olśniewająco.

Ewa Farna po ciąży. Wróciła do koncertowania

Ewa Farna wróciła do koncertowania po ciąży. Wokalistka, która urodziła synka na początku czerwca, jeszcze przed jego narodzinami zapowiadała, że nie zamierza rezygnować na dłużej z kariery i będzie chciała łączyć ją z byciem mamą.

W połowie lipca Ewa Farna zagrała swój pierwszy koncert po ciąży, czym pochwaliła się na Instagramie.

Opublikowała zdjęcie i zaskoczyła fanów świetną formą. Internauci zachwycają się w komentarzach wyglądem 26-letniej piosenkarki.

https://www.instagram.com/p/B1G1PAkomMy/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

RadioZET.pl/PK