Horoskop na 22 czerwca 2020. Co nas czeka

Baran

W dzisiejszym dniu Baran nie powinien kłócić się z przełożonymi, lepiej dostosować się lub wycofać. Będziesz w stanie komunikować się z osobami wpływowymi lub porozumieć się ze swoimi rodzicami, jeśli nie będziesz kwestionować ich autorytetu, walczyć z nimi na płaszczyźnie ideologicznej. Twoja pozycja zostanie wzmocniona, jeśli w jakiś sposób im pomożesz.

Byk

Byki w tym dniu mogą liczyć na szczęście, w tym z dala od domu, w komunikowaniu się z obcokrajowcami lub rodakami. Możesz liczyć również na sukces w rozwiązaniu dawnego problemu związanego z emigracją, wyjazdem służbowym, wykształceniem wyższym, karierą prawniczą, pedagogiczną, polityczną lub naukową.

Bliźnięta

Ten dzień drażni apetyt Bliźniąt. Sytuacja może cię kusić, a nawet zapowiadać, że trafisz jackpot, ale w rzeczywistości Twoje wygrane będą proporcjonalne do poczynionych wcześniej inwestycji. Dzięki ogólnej sprzyjającej sytuacji lub wpływowym partnerom możesz mieć swój udział w spadku, lub w aktywach, dostać drogi prezent, mieć ulgę podatkową.

Rak

Dziś gwiazdy nie zalecają Rakom ignorować uznanych autorytetów i tradycji, wyśmiewać lub krytykować wartości innych ludzi. Więc powinni pilnować swoich wypowiedzi. Konieczna jest poprawność w obcym środowisku, na przykład wśród obcokrajowców, urzędników państwowych, wyższych lub niższych warstw społecznych.

Lew

Dzisiaj Lwy zależą od okoliczności: ilości włożonego wysiłku, dyscypliny lub zaniedbania asystentów, warunków pracy, zdrowia. Jeżeli wynik okaże się pozytywny, rozwiążesz dawny problem. Nie są zalecane nowe przedsięwzięcia, gdyż zamiast pożądanych owoców chwasty wyrosną na polu, które uprawiałeś.

Panna

Dzisiaj Panna czeka na chwilę triumfu. Szanse na długo oczekiwane uznanie i nagrody rosną. Sukces wspólnej sprawy może być ważniejszy niż osobiste zwycięstwo. Duma z osiągnięć dzieci, rodaków jest możliwa. W tym przypadku gwiazdy zalecają nie być zazdrosnym i całym sercem cieszyć się z wraz z bliskimi.

Waga

Dzisiaj na pierwszym miejscu jest dobro rodziny lub sukces wartościowego pomysłu, podczas gdy osobiste ambicje pozostają w cieniu. Może nastąpić krytyczny moment związany z mieszkaniem. Ważni goście mogą odwiedzić Twój dom lub biuro. Trudne będą kontakty z autorytarnymi rodzicami, władzami.

Skorpion

Dziś gwiazdy zalecają Skorpionom zrobić jak najwięcej. Lepiej nie odkładać pilnej sprawy, jutro okoliczności będą mniej sprzyjające. Jednocześnie nie możesz za wszelką cenę próbować zrobić wszystko na raz: w najbliższej przyszłości będziesz mógł łatwo zrealizować swój plan. Na fali dzisiejszej inspiracji i powodzenia nie warto zaczynać nowych przedsięwzięć: w planach pojawią się zauważalne błędy.

Strzelec

Dzisiaj dla Strzelca aktualne są kwestie bogactwa i władzy. Nacisk kładziony jest na duże i cenne aktywa. Sukces jest możliwy dzięki oszczędnościom, odsetkom, darowiznom innych ludzi, zaufaniu wpływowych osób i organizacji. Ten dzień jest ważny dla inwestorów i kolekcjonerów. Możesz kupić nieruchomość rodzinną. Niebezpieczna jest iluzja dobrobytu dzięki nowym pożyczkom.

Koziorożec

Dzisiaj Koziorożce nie są zadowoleni tym, co mają. Dzień podsyca twoje ambicje, wzmacnia twoje pozytywne i negatywne uczucia. Możliwy jest przypływ ambicji, zazdrości i fanatycznej wiary. Pozytywnymi cechami mogą być namiętność, gościnność, szlachetność, oddanie idei. Powodzenia należy spodziewać się w krytycznym momencie.

Wodnik

Dziś działania zakulisowe oraz ukryte sukcesy mają ogromne znaczenie dla Wodnika. Właśnie one staną się dla Ciebie prawdziwym kryterium sukcesu. Możesz odnieść zwycięstwo nad własną słabością. Będziesz nastawiony na wielkie wyrzeczenia pod względem materialnym lub na ostateczne zwycięstwo nad chorobą, lub na spłatę starego długu.

Ryby

Dziś Ryb przeraża przyszłość, natomiast pociąga przeszłość, o której przypomni inspirujące wydarzenie. Gwiazdy dają nadzieję na powrót do czasów bliskich twemu sercu. Najprawdopodobniej wycofanie będzie bardzo powolne i potrwa dłużej niż miesiąc. Możesz wykorzystać ten czas, aby wzmocnić swoją wiarę, jeszcze bardziej zwiększyć swoją ocenę lub spotkać się z ludźmi o podobnych poglądach.

Elżbieta II po raz pierwszy rozmawiała przez Zoom

Królowa Elżbieta II i książę Filip na nowym oficjalnym zdjęciu, zrobionym z okazji 99 urodzin księcia Edynburga

Królowa Elżbieta II podzieliła się wrażeniami ze spotkania z synem Meghan Markle i księcia Harry’ego