Horoskop na 12 lipca 2020. Co nas czeka

Baran

Dzisiaj Baran nie jest zbyt zrównoważony, częściej niż zwykle pobłaża złym nawykom — skłonności do zazdroszczenia, ekspansji, buntu przeciwko potędze tradycji i władz. Ponadto twoje emocje mogą wrzeć po niekończących się rozmowach z bliskimi.

Byk

Byki dzisiaj nie powinni układać nowych planów, a także spieszyć się natychmiast spełniać spontaniczne silne pragnienia. Gwiazdy sugerują, że jutro twój nastrój się zmieni i możesz tego żałować. To nie jest czas na walkę o uniwersalną sprawiedliwość lub udowodnienie komuś słuszności za wszelką cenę.

Bliźnięta

Dzisiaj gwiazdy zalecają Bliźniętom unikać towarzystwa destrukcyjnych osób, nawet jeśli są one twoimi najlepszymi przyjaciółmi i jesteś związany z nimi na przyszłość. Nie jest zalecane przebywanie wśród agresywnych obcych ludzi. Trudnym tematem będzie udział finansowy we wspólnym projekcie: składki, podatki, darowizny.

Rak

Dzisiaj ważne jest, aby Rak dostrzegał swoje błędy i eliminował negatywne procesy podczas komunikowania się. To nie jest czas na bezpośrednią walkę, na przykład kontynuację dyskusji. Jeśli popełnisz błąd, lepiej nie zwracać na niego uwagi. Jeśli spróbujesz dokładnie wyjaśnić swoje intencje i usprawiedliwić się, podejmujesz jeszcze większe ryzyko.

Lew

Dziś Lwy mogą mieć okazję spotkać się z władzami w ramach kwestii urzędowych, medycznych lub prawnych. Będziesz miał szansę rozwiązać dawny konflikt. Komplikacje zaczną się, jeśli zaangażowana zostanie emocjonalność, złośliwość lub ideologiczna wrogość: w tym przypadku problem będzie się ciągnął. Nie najlepszy czas na podróż, emigrację, wizytę w biurze podróży, ambasadzie lub stawienie się w sądzie.

Panna

W tym dniu Panna stanie w obliczu kryzysu, któremu towarzyszyć będą dość intensywne emocje. Silne zmartwienie jest możliwe w sferze miłości, twórczości, duchowości. Może to być również związane z długoterminowymi sprawami finansowymi: długami, kredytami, inwestycjami. Kwestia, dotycząca twojej przyszłości, zawiśnie w powietrzu.

Waga

Dziś naturalny instynkt każe unikać eskalacji konfrontacji. Przyczyną napięcia między tobą a innymi ludźmi są dawne wzajemne obelgi i dawne relacje. Twój osobisty urok i próba zachowania neutralności są bezsilne, jeśli w grę wchodzi wrogość.

Skorpion

Skorpiony powinni dziś brać pod uwagę negatywne oddziaływanie niewinnych drobiazgów. Żart, dowcip może przerodzić się w kłótnię lub pośpiech, wpłynąć na zwykły tryb, zdrowie. Nie najlepszy czas na znalezienie pracy, szczególnie w międzynarodowym projekcie lub za granicą. Należy zachować ostrożność w kontakcie ze zwierzętami.

Strzelec

Dzisiaj Strzelcy są coraz bardziej kreatywni i nie potrafią się temu oprzeć. Wzrost kreatywności w miłości, w domu, w dziedzinie finansów jest możliwy. Gwiazdy sugerują, że dzisiejsze pobudzenia z łatwością nabierają rozpędu. Konieczne jest monitorowanie bezpieczeństwa środków.

Koziorożec

Dziś Koziorożcom trudno jest sprostać ambicjom własnym i innych ludzi. Dzień zwiększa apetyt. Coś zepsuje świętowanie w domu. Możliwe są starcia podczas obrony swoich praw, terytorium lub władzy w celu rozszerzenia własności.

Wodnik

Dzisiaj wokół Wodnika wrzą emocje, które nie zawsze dotyczą go osobiście. Twoi sąsiedzi, koledzy, towarzysze lub krewni mogą znajdować się w centrum konfliktu. Możesz znaleźć się w centrum wydarzeń, rozwiązując swoje osobiste problemy. To, co się dzieje, wpłynie na ciebie bardziej, jeśli znajdziesz przyjaciół, będących w podobnej sytuacji.

Ryby

Dzisiaj Rybom lepiej unikać wysokich stawek, dużych wydatków, cennych transakcji majątkowych, inwestowania w przyszłość. Niebezpieczna myśl znacznie poprawi sprawy materialne, zrekompensuje wszystkie straty. Uważaj, nie przeceniaj swoich możliwości.

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru

Rytuały, które należy wykonać w czasie rosnącego księżyca, aby poprawić swoje życie

Znaki zodiaku, dla których w czerwcu nieoczekiwanie zacznie się nowe życie