Hilaria i Alec Baldwinowie przywitali szóste dziecko. Pojawienie się tego dziecka zaskoczyło wszystkich

Kilka dni temu 62-letni Alec Baldwin i jego 37-letnia żona Hilaria zgłosili nieoczekiwaną wiadomość: powitali na świecie swoje szóste dziecko.

Fakt ten nie byłby zaskoczeniem, gdyby nie jedna okoliczność: piąte dziecko małżonków urodziło się niespełna sześć miesięcy temu. Fani pary zasypali Aleca i Hilarię prośbami o przekazanie im szczegółów narodzin dziecka.

Niektórzy nawet sugerowali, że dziecko urodziło się w wyniku związku na boku.

Ale wszystko okazało się bardziej przewidywalne – zastępcza matka urodziła córkę parze, którą nazwali Łucją. Ta informacja została potwierdzona Enews przez źródło ze świty małżonków.

Hilaria nadal udostępnia zdjęcia noworodka, ale nadal wyłącza komentarze do zdjęć, w przeciwieństwie do męża, który czasami wdaje się w sprzeczki ze swoimi subskrybentami.

Alec i Hilaria są oskarżani o promowanie siebie kosztem swoich dzieci i umyślne afiszowanie się z życiem osobistym.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Małżonkowie nigdy nie ukrywali, że chcą mieć dużą rodzinę, ale po urodzeniu piątego dziecka Hilaria powiedziała, że ​​nie myśli o kolejnym uzupełnieniu: kwarantanna z dziećmi bardzo ją wyczerpała.

Ale teraz okazuje się, że była wtedy trochę przebiegła, ponieważ już wiedziała, że ​​ona i Alec będą mieli szóste dziecko.

Hilaria sama urodziła swoje poprzednie dzieci.

Piąta ciąża nie była dla niej łatwa, ponieważ przeżyła dwa poronienia w ciągu roku. Ale po tragediach, które przeszła, udało jej się zajść w ciążę i urodzić zdrowego syna.