Gospodyni zamieściła zdjęcie swojego psa, który jest tak podobny do hollywoodzkiego aktora, że ​​nie można go odróżnić

Wszyscy kochają włochatego bohatera tego materiału.

Są dwa sposoby, by zadowolić innych: jesteś przystojny lub bardzo charyzmatyczny.

Wszystkie psy są takie same. Wszyscy kochają włochatego bohatera tego materiału.

Amber West, lat 32, z Ocean Springs w USA, kilka dni temu udostępniła użytkownikom sieci zdjęcie swojego psa, a teraz wszyscy są o nią zazdrośni, bo ma w domu swego rodzaju gwiazdę.

Pies o ironicznym przezwisku Dr. Przystojny wygląda dokładnie tak, jak 72-letni hollywoodzki aktor Samuel L. Jackson, znany z ról w „Criminal Readings” i ostatnich filmach „Marvela”.

Kiedy Amber opublikowała zdjęci na Facebooku, jej post natychmiast przykuł uwagę innych członków. Komplementy dla przystojnego Doktora spływają w dół rzeki.

„Ten pies wygląda, jakby był mężczyzną w poprzednim życiu!”.

„Czy tylko ja widzę w nim Samuela L. Jacksona?

Myślę, że trochę więcej – i zacznie mnie zakrywać trzypiętrową matą ”.

West mówi, że ona i jej mąż Jordan od dawna zauważyli podobieństwo przystojnego mężczyzny do Jacksona. Para znalazła go w schronisku dla psów. Tam nazywał się Tibby, ale wystarczyło kilka minut komunikacji ze zwierzakiem, aby zrozumieć, że taki pseudonim w ogóle mu nie odpowiada. Potrzebujesz czegoś jasnego – o tak niezwykłym wyglądzie!

Teraz, kiedy tak wiele osób zauważyło, zdecydowanie widzę podobieństwo do Jacksona. Często mówi się nam, że jest „jak mężczyzna” i zgadzamy się. Jest najlepszym chłopcem. Kiedy poszliśmy do schroniska, to była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia. Po prostu nie mogliśmy się oprzeć jego urokowi.

Czworo najbardziej niezwykłych dzieci na świecie, które zaskoczyły wszystkich

Polska przyjęła projekt budżetu na 2022 roku

Narodowy Spis Powszechny. Warto się spieszyć, żeby nie dostać mandatu, został jeszcze jeden dzień