Dziewczynka od najmłodszych lat wychowywała się z wężem, a teraz są najlepszymi przyjaciółmi

Dziecko całe dnie spędza z 5-metrowym pytonem.

Spotkanie z dużym wężem może przestraszyć nawet dorosłego człowieka, ale nie tę dziewczynkę. Przyjaźni się z pytonem od najmłodszych lat.

Ed Taoka, 39-letni masażysta-terapeuta z hrabstwa Surrey w Anglii, kupił żółtego pytona Cher, gdy jego córka Emi miała nieco ponad rok.

Nieustraszone dziecko natychmiast wzięło węża w ramiona i odtąd stali się nierozłączni, mimo że Cher osiągnęła już pięć metrów długości.

Dziewczynka, która niedawno skończyła siedem lat, cały wolny czas spędza z Cher – nawet śpi w jej obecności, wcale się nie bojąc.

Zainteresowanie gadami pojawiło się, kiedy Ed był dzieckiem. Według niego węże pomagają mu pozbyć się stresu i niepokoju.

Dając swojej córce w prezencie tak niezwykłego zwierzaka, mężczyzna chciał pokazać światu, jak miłe i bezpieczne dla ludzi potrafią być te zwierzęta.

Pomimo faktu, że Cher całe swoje życie mieszka w tej rodzinie i nigdy nikogo nie ugryzła, w domu obowiązują surowe zasady: dziewczynka nigdy nie zostaje sama z wężem.

Ed z kolei nauczył swoją córkę, by prawidłowo zachowywała się z gadem.

Emi nigdy nie ciągnie pytona za ogon, nigdy nie dotyka jego głowy. Nie wolno jej karmić i kąpać węża, ale można tylko delikatnie pogłaskać.

Według Eda, pod warunkiem przestrzegania wszystkich zasad, węże i ludzie mogą stać się dobrymi przyjaciółmi.
Tym, którzy nazywają go nieodpowiedzialnym, Ed wyjaśnia, że nigdy nie naraziłby swojej córki na niebezpieczeństwo.

Na przykład robi wszystko, aby wąż nie kojarzył ją z jedzeniem. Karmi pytona co dwa tygodnie i nie pozwala na obecność córki, ponieważ podczas polowania w jego zwierzaku budzi się prawdziwy drapieżnik.

W przyszłości Emi będzie mogła karmić Cher, ponieważ węże żyją od 20 do 30 lat — co oznacza, że jej wyjątkowe zwierzę pozostanie z nią na długie lata.

12-letni chłopiec nauczył się szyć i już stworzył ponad 800 miękkich zabawek dla chorych dzieci

Kobieta urodziła dwie pary bliźniąt. Jak wyglądają dzieci po 14 latach życia