Dziewczyna pracowała w McDonaldzie i nigdy nie marzyła o czymś więcej. Pewnego dnia agencja modelek zainteresowała się jej wyglądem

Tania McDonnell z Sunderland, dystrykt Tyne and Wear, w Wielkiej Brytanii, nieco ponad rok temu pracowała menedżerem w McDonaldzie.

Mniej więcej w tym samym czasie zarejestrowała się na Instagramie i zaczęła zamieszczać na nim swoje zdjęcia bez poważniejszej obróbki, a czasem w ogóle bez kosmetyków.

Jednak mimo to agencja modelek j’adore Models z Manchesteru bezpośrednio napisała do niej.

Dziewczyna nie mogła uwierzyć, że ludzie ze świata mody zwrócili na nią uwagę, ponieważ nigdy nie uważała siebie za piękną.

„Kiedy byłam dzieckiem, z zachwytem patrzyłam na modelki takie jak Kate Moss, ale myślałam, że jestem brzydka i nigdy nie będę modelką”.

Dziewczyna poszła na spotkanie z przedstawicielami agencji i od razu podpisali z nią umowę.

Wczoraj dostawała siedem funtów w McDonaldzie za godzinę pracy, a teraz otworzyły się przed nią drzwi do innego świata, gdzie można zarobić 1000 funtów za jedną sesję.

Teraz Tania współpracuje z niemiecką agencją MGM Models, londyńskim W Model Management, nieustannie podróżuje między Dubajem, Londynem i Manchesterem i pozuje dla tak znanych marek, jak Superdrug, Public Desire i Beauty Bay.

Początkowo szybkie zmiany w jej życiu przerażały Tanię i ciągle zastanawiała się, czy to, co się z nią dzieje, jest prawdą.

Jednak stopniowo przyzwyczaiła się do tego, a nawet nauczyła się cieszyć swoim nowym zawodem.

„Czuję się teraz o wiele lepiej. Fajnie jest poznawać nowych ludzi. Teraz jestem dużo bardziej pewna siebie”.

Dziewczyna zakochała się w drogiej sukience, a z pomocą przyszła babcia, która za darmo uszyła jej dokładną kopię

Dziewczyna zrobiła test DNA, nie mając pojęcia, czym to się skończy

Dziewczyna łowiła ryby i dostała z dna niezwykłą istotę, o której trudno zapomnieć