Do jakich dwóch osób dzwoni Elżbieta II przez telefon

Królowa Wielkiej Brytanii dzwoni tylko do dwóch osób i to nie są synowie.

Królowa Elżbieta II, 95 lat, ma własny telefon komórkowy.

Jak się okazało, według źródła zbliżonego do rodziny królewskiej, jest to Samsung.

Oznacza to, że królowa korzysta z systemu operacyjnego Android.

Nawet bardzo utalentowani i sprytni hakerzy nie będą w stanie dostać się do zawartości tego królewskiego telefonu, ponieważ jest on wyposażony we wszelkiego rodzaju programy zabezpieczające przed hakerami, specjalnie zaprojektowane przez brytyjskie służby wywiadowcze.

Nie wszyscy najbliżsi krewni królowej dostaną się do tego urządzenia.

W końcu w telefonie są tylko 2 wybrane numery. Są to kontakty córki Elżbiety II, 71-letniej księżnej Anny i kierownika jeździectwa Johna Warrena.

Jeśli chęć stałego kontaktu z córką jest zrozumiała i bez wyjaśnienia, to w drugim przypadku pojawiają się pytania, dlaczego Jan jest jedną z najbliższych Jej Królewskiej Mości osób.

Przypomnijmy jednak, że królowa Elżbieta II od młodości jest miłośniczką jazdy konnej i wszystkiego, co z tym sportem wiąże się.

Od 1945 roku królowa Wielkiej Brytanii uczestniczy w Royal Ascot. Pierwszy kucyk został przedstawiony przyszłej królowej, gdy miała zaledwie 4 lata. Elżbieta II jest zawsze gościem honorowym Windsor Equestrian Show.

Jednak w ostatnim czasie zdrowie królowej zaczęło ją podupadać, co więcej ją wycofała, przez co była zmuszona odwołać swój udział w wielu ważnych królewskich wydarzeniach.

Lekarze radzą zrezygnować z jazdy konnej, alkoholu, zacząć używać kul i więcej odpocząć.

Przypomnijmy, że królowa ogłosiła, że ​​w Boże Narodzenie będzie czekała na swojego wnuka księcia Harry’ego z rodziną. Jednak później okazało się, że książęta Sussex nie planowali lotu do Wielkiej Brytanii na Boże Narodzenie i podali powód tej decyzji.

Ukrainka z największymi kośćmi policzkowymi na świecie opowiada o swojej pierwszej miłości

Jaka pogoda czeka nas 7 grudnia? Synoptycy powiedzieli co będzie dziś

Zima 2021. Rekomendacje astrologów na 8-9 grudnia