Dlaczego nie możesz umyć podłogi starym T-shirtem

Zabronione jest używanie i przetrwanie ręcznika do tych celów – w przeciwnym razie możesz spowodować wiele problemów.

W sklepach można teraz kupić szmaty na wszystko: na kurz, na stół, na lustra, na podłogę.

Ale zwyczaju kupowania takich rzeczy jeszcze nie wykształciliśmy.

Przecież przez dziesięciolecia w naszych domach było zwyczajowo używać do sprzątania przestarzałych T-shirtów, poszewek na poduszki i ręczników.

A potem nagle wydawać pieniądze na jakieś szmaty?

Strata energii

Ale astrologowie i ezoterycy ostrzegają: czyszczenie powinno odbywać się prawidłowo, w przeciwnym razie łatwo jest spowodować kłopoty.

Przede wszystkim ze śmieci należy usunąć nie tylko materiał, ale i energię. Nie widać tego, ale dobrze psuje życie.

Aby sobie z tym poradzić, magowie runiczni radzą używać wszystkich czterech żywiołów: wody – do czyszczenia na mokro, powietrza – do wentylacji, ziemi, czyli detergentów, ognia – wystarczy zwykła świeca.

Najpierw musisz wyczyścić jak zwykle: umyć, wytrzeć. A potem chodzić po mieszkaniu, trzymając zapaloną świecę.

Należy przejść od drzwi wejściowych zgodnie z ruchem wskazówek zegara – tak ominąć całe mieszkanie, przekroczyć każdy róg, drzwi i okno trzykrotnie ze świecą. Kiedy wrócisz do drzwi wejściowych, muszą również trzykrotnie przejść przez świecę i umieścić ją gdzieś w korytarzu na 3-5 minut, a następnie zgasić.

Ta procedura powinna być wykonywana raz w miesiącu. Jeśli w mieszkaniu wydaje się, że ściany są przyciśnięte, nie można się zrelaksować, a następnie odprawiaj rytuał przez trzy dni z rzędu. Najlepszy na to czas to ubywający księżyc.

Tylko nie koszulka

Wiele gospodyń domowych używa używanych ręczników, a czasem ubrań do czyszczenia podłogi. Jeśli masz w domu dziewczynę, nie powinieneś tego robić – Twoja córka będzie skazana na samotność i nigdy nie wyjdzie za mąż.

Eksperci zalecają wymianę ręcznika na zakupioną szmatkę do mycia podłogi. Lub kup w tym celu osobny ręcznik i używaj go tylko do mycia podłogi, nic więcej.

Ale to nie jedyny powód, dla którego nie powinieneś używać swoich rzeczy do czyszczenia. T-shirty, T-shirty, stare koszule – w żadnym wypadku nie mogą myć podłogi, a tutaj jest to poważniejsze niż małżeństwo.

Jest to niedopuszczalne, ponieważ prowadzi do choroby. Na pewno zachoruje i nigdy nie odpuści.

Ale do czyszczenia można użyć na przykład starej bawełnianej zasłony lub innej neutralnej rzeczy, nie zaszkodzi to gospodyni ani innym gospodyniom domowym.

Przy okazji

Naukowcy są również przeciwni używaniu starych rzeczy do czyszczenia. Zdaniem ekspertów jest to niehigieniczne, ponieważ szmaty hodują bakterie, wśród których mogą być Escherichia coli, a nawet gronkowiec.

Nie wspominając o tym, że niektóre tkaniny nie mają właściwości higroskopijnych (zdolność materiału do wchłaniania i oddawania wilgoci) i po prostu rozmazują brud wodą na powierzchni. Dlatego jednoznaczną radą jest używanie do czyszczenia specjalnie zaprojektowanych szmat.