Dagmara z „Królowych życia” z dwoma mężczyznami na zdjęciu? Co na to bohaterka

Jedna z gwiazd „Królowych życia”, Dagmara Kaźmierska, ostatnio wrzuciła niezwykłe zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę wśród obserwantów tego programu.

Okazało się, że mocne kontrowersje zrobiło zdjęcie bohaterki z … dwoma mężczyznami. Kto z nich jest nową miłością Dagmary? Co na to gwiazda?

Dagmara Kaźmierska stała się popularna dzięki show TTV „Królowe życia”. Kobieta od samego początku wywołała spore zainteresowanie swoją osobą.

Nic dziwnego, bez wątpienia ciężko przejść koło niej obojętnie. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Skrajne odczucia wywołało również zdjęcie, które ostatnio zostało zamieszczone w mediach społecznościowych.

Zanim pojawił się program „Królowe życia”, Dagmara Kaźmierska miała zatarg z prawem, który skończył się 14-miesięcznym pobytem w więzieniu.

Została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Przez 4 lata prowadziła agencję towarzyską. Bohaterka show „Królowe życia” otwarcie mówi o swojej przeszłości. Jak widać jej problemy z prawem dobiegły już końcowi. Aktualnie prowadzi butik z ekskluzywną odzieżą.

Poza kontrowersyjną historią z przeszłości Królowa życia często szokuje widzów swoim wystawnym stylem życia. Chętnie dzieli się wszystkim na swoim Instagramie. Jedno z ostatnio wrzuconych zdjęć wywołało burzę. Była na nim z dwoma mężczyznami.

Królowa życia z dwoma mężczyznami

To zdjęcie nie mogło przejść bez echa. Bohaterka programu „Królowe życia” była na nim w towarzystwie dwóch mężczyzn. Wyobraźnia internautów zaczęła pracować na podwyższonych obrotach. Pojawiło się wiele pytań. Co Dagmara z nimi kombinowała? Kim oni są?

Odpowiedź była całkiem prosta. Dwóch mężczyzn część z nas może kojarzyć z programu „Ostre cięcie”. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt to niezwykle utalentowani fryzjerzy. Dagmara Kaźmierczak najprawdopodobniej postanowiła odmienić z ich pomocą swój wygląd.

Swoich fanów przyzwyczaiła dłuższymi włosami sięgającymi do ramion. Ostatnio postanowiła je mocno skrócić, czego efekt można podziwiać na zdjęciu, ale co planuje teraz? Wiele jej fanek z niecierpliwością czeka na końcowy efekt.

.