Czego według ludowych znaków nie można robić 22 lipca

Postępując zgodnie z tymi prostymi znakami, uratujesz się od kłopotów i niepowodzeń.

Ludzie wierzyli, że głośne rozmowy i krzyki przyciągają złe duchy. Tak, może odwiedzić dom, zaszkodzić lub przestraszyć właścicieli.

Dlatego nasi przodkowie starali się spędzić ten dzień w ciszy i spokoju. Wierzono, że wtedy w domu zagości radość.

W takim czasie nie powinieneś kłócić się z rodzicami i innymi przedstawicielami starszego pokolenia. Ludzie wierzyli, że mogą się kłócić na zawsze.

Jeśli zostaniesz poproszony o pomoc, nie możesz odmówić. Każdy, kto złamie tę zasadę, sam może wpaść w kłopoty.

W tym dniu lepiej nie wnosić do domu cudzych pieniędzy. Jeśli zdarzy ci się znaleźć pieniądze na ulicy, po prostu przejdź obok lub przekaż je potrzebującym. Wtedy szczęście się do ciebie uśmiechnie.

Nasi prapradziadkowie mawiali, że 22 lipca absolutnie nie wolno jeść pierwszego ogórka zebranego w ogródku. Jeśli zakopiesz go w ziemi na działce, będzie owocny w przyszłym roku.

Ludowe wróżby o pogodzie

Nasi przodkowie powiedzieli: jeśli księżyc jest ciemny na niebie, będzie padać do końca miesiąca. Ciemne gwiazdy — do burzy.

Praprapradziadkowie również zauważyli: ryba raz po raz wyskakuje z wody — na złą pogodę.

Wśród ludzi był też taki znak pogody: głośne rechotanie żab — nadchodzi ocieplenie.

Interpretacja snów według kalendarza księżycowego

Ten dzień księżycowy ma szczególną energię. Może powodować trudne i niepokojące sny. Często śpiący widzi kłótnie z innymi, a także próbuje rozwiązać wewnętrzne konflikty. Na szczęście nie wróży to dobrze w prawdziwym życiu.

Chodzi o to, że w tym dniu śnisz zwodnicze sny. Uważa się, że należy je interpretować dokładnie odwrotnie. Zobaczysz za trzy dni.

Czy śniłeś, że zgubiłeś portfel? Możesz spokojnie liczyć na dodatkowy dochód w prawdziwym życiu. Czy uczestnicy snu pokłócili się? W rzeczywistości będą mieli wspaniały związek.

Niestety odwrotna interpretacja dotyczy również snów pozytywnych. Czy stary sen spełnił się we śnie? W prawdziwym życiu nie stanie się to tak szybko.

Cena cukru w ​​Polsce gwałtownie rośnie. Z jakiego powodu

Bardzo proste, ale działa. Jak uratować pomidory w upale

Megan rusza na ratunek. Fani Royal są zachwyceni aktem księżnej Sussex