Czego nie robić po zachodzie słońca, późnym wieczorem i w nocy powiedzą ludowe znaki

Dlaczego nie pokłócić się w nocy, otworzyć drzwi i nie tylko.

Dlaczego w nocy nie możesz się kłócić, otworzyć drzwi, gdy usłyszysz pukanie.

Co się stanie, jeśli po zachodzie słońca popływasz w stawie, przelejesz pieniądze, wyniesiesz śmieci, zmyjesz naczynia, obtniesz włosy i inne nocne znaki.

Niektórych zajęć nie można wykonywać podczas świąt kościelnych, w weekendy lub w nocy po zachodzie słońca.

Kiedy nadchodzi ciemność, aktywuje się zła siła, która może zaszkodzić osobie. Aby uniknąć kłopotów, lepiej odłożyć niektóre czynności do rana.

Czego nie robić po zachodzie słońca późno w nocy i w nocy:

1. Przelewać pieniądze. Lepiej liczyć środki w portfelu, kieszeni lub w przytulnym miejscu w biały dzień. Jeśli zrobisz to w upale, pieniądze zawsze nie wystarczą.

2. Zanurzać się w jeziorze, rzece lub innym zbiorniku wodnym. Nocna kąpiel to zły znak. W nocy w wodzie człowiek może bez problemu wyciągnąć wodę lub syrenę na dno.

3. Odwiedźać wannę. Są dni sprzyjające na wyjazd do łaźni, ale nie noce. Nocne przebywanie w łaźni parowej to zły znak, który zapowiada kłopoty.

4. Pożądane jest mycie naczyń wcześnie rano, gdy tylko wzejdzie słońce. Po zmroku nie da się tego zrobić, zgodnie ze znakami. W przeciwnym razie do domu mogą zostać wprowadzone kłótnie, ubóstwo i choroby.

5. Otwierać drzwi po godzinie 12 w nocy. Nawet jeśli ktoś puka, nie należy reagować, ponieważ jest mało prawdopodobne, że dobry człowiek będzie chciał przyjść w nocy. A jeśli otworzysz drzwi, możesz pozwolić nieszczęściu.

6. Śmieci to zły znak, który obiecuje porażkę i brak pieniędzy. Wraz ze śmieciami możesz wynieść z domu wszystkie dobre rzeczy.

7. Patrzenie w lustro – na intrygi złych duchów. Lustro to portal do zaświatów, w którym możesz spotkać zło, a także wpuścić je do swojego domu.

8. Kłócić się – na bezsenność, koszmary. Jeśli już musiałeś wyjaśnić związek, to tej samej nocy musisz się pogodzić.

9. Ostre przedmioty pozostawiać w widocznym miejscu – noże, nożyczki, uważa się, że ostry przedmiot może zranić gospodynię domową, która radzi sobie po zmroku. Jeśli tak się stanie, według znaków dom zacznie szkodzić mieszkańcom.

10. Dać się ostrzyc. Ogólnie rzecz biorąc, niepożądane jest przycinanie loków, ponieważ ukrywają one witalność nosiciela. A jeśli już musisz to zrobić, musisz mieć czas przed zachodem słońca, aby nie spowodować choroby.

11. Wymienić zgaszone żarówki. Oczywiście nie mogą zepsuć się w ciągu dnia, bo nie ma potrzeby oświetlania domu, ale po zachodzie słońca czasem się wypalają. Wymiana żarówki rano to dobry znak, a jeśli zrobisz to w nocy, możesz sprawić kłopoty rodzinie.

Ponadto nie należy składać żadnych obietnic po ciemku, ponieważ ich spełnienie będzie niemożliwe.

Co zrobić, jeśli potrzebujesz reanimować orchideę. Jak pomóc jej zapuścić korzenie i wypuścić nowe kwiaty

Film z gotowania gigantycznego posiłku uczynił dziewczynę gwiazdą TikTok

Czteroletni chłopiec wezwał policję. Dlaczego on to zrobił