Chylińska сhciała ukryć to…, ale udział w popularnym programie jej to uniemożliwił

Agnieszka Chylińska choć jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce, nie pozwala mediom na wchodzenie w swoje prywatne życie. Wokalistka chciała ukryć ciążę, ale udział w popularnym programie jej to uniemożliwił.

Agnieszka Chylińska ma już trójkę dzieci – 13-letniego Ryszarda, 8-letnią Esterę oraz 6-letnią Krystynę. Celebrytka nie pokazuje swoich pociech, choć czasami ujawnia co ciekawsze szczegóły z wychowania swoich dzieci.

W programie Kuby Wojewódzkiego chwaliła się, że jej dzieci zachowują się jak osoby znacznie dojrzalsze, a na Facebooku zamieściła film, na którym śpiewa razem z jedną z córek.

Celebrytka jednak wciąż nie pokazała swojego potomstwa w całej okazałości – unikała nawet ujawniania swojego ciążowego brzucha.

Agnieszka Chylińska bardzo chroni swoją prywatność

W erze mediów społecznościowych można powiedzieć, że Agnieszka Chylińska to gatunek na wymarciu. Choć wciąż robi zawrotną karierę muzyczną, to unika chwalenia się swoim prywatnym życiem.

Mimo to czasami ciężko jest uniknąć obiektywów ciekawskich fotoreporterów, choć artystka stosuje wiele środków zapobiegawczych.

Jak dowiedzieli się dziennikarze, Agnieszka Chylińska mieszka pod kilkoma adresami – trudno, żeby paparazzi stali pod każdym z nich i wyczekiwali wyjścia wokalistki z domu.

Ponadto artystka nie pojawia się często na bankietach i w drogich restauracjach – czasami można ją zobaczyć na lokalnych meczach piłkarskich, ale nie jest to miejsce, w którym zazwyczaj czają się ciekawscy fotoreporterzy.

Tak wyglądała Agnieszka Chylińska z ciążowym brzuszkiem

Mimo wielu prób uniknięcia dziennikarzy nie wszystko da się przed nimi ukryć. Kiedy Agnieszka Chylińska nosiła w brzuchu swoje drugie dziecko – Esterę, przesadnie się tym nie chwaliła. Jednakże jej tajemnicę zgubiło uczestnictwo w popularnym show „Mam Talent” w którym artystka była jurorką.

Mimo ciąży wokalistka wciąż pracowała, zjawiając się w studiu i oglądając występy kolejnych uczestników. Wtedy to też reporterom udało się wychwycić zdjęcie ciążowego brzuszka Agnieszki Chylińskiej.

Artystka zdecydowała się wtedy na ciążowe, luźniejsze sukienki.

.

Źródło: Screen/Party