Buldog Bogart uwielbia oglądać ludzi z dziury w ogrodzeniu, dlatego jego właściciele wymyślili, jak rozweselić przechodniów

Teraz Bogart jest gwiazdą Internetu, a spacer ulicą stał się dla wielu ludzi bardziej ożywiony.

Podczas kwarantanny ludzie próbują znaleźć różne sposoby na poprawę szarej codzienności, często surfując po stronach internetowych w poszukiwaniu czegoś interesującego.

Nic dziwnego, że dziś przydatne i ciekawe nagrania mnożą się w Internecie szybciej niż kiedykolwiek, dlatego bardzo popularny jest uroczy buldog o imieniu Bogart.

Oto buldog o imieniu Bogart i jego właścicielka Ranveig Levinsen.

Kobieta mieszka ze swoim mężem Klausem w Danii i mają dwa buldogi.

„Mieszkam w Danii, w starym domu z mężem Klausem i naszymi dwoma buldogami, Winstonem i Bogartem” – opowiedziała kobieta o swojej rodzinie.

„Pewnego dnia Winston urodziła 8 szczeniaków, zostawiliśmy Bogarta — był najmniejszy i bardzo miły — kontynuowała kobieta.

Przejdźmy do momentu, w którym Bogart stał się nie tylko gwiazdą Danii, ale także całego Internetu.

„Nasz dom stoi przy drodze, a psy są bardzo ciekawe, co się dzieje za ogrodzeniem. Więc zrobiliśmy dziurę, aby nasze buldogi mogły patrzeć z dziury w ogrodzeniu w stronę ulicy. Pomyślałam również, że byłoby jeszcze zabawniej, gdybyśmy coś narysowali. ”

„W parkach rozrywki są takie kartonowe postacie, w które można włożyć twarz i zrobić zabawne zdjęcie, stąd ten pomysł” – powiedziała kobieta.

Kobieta narysowała króla w kapeluszu błazna.

„Bogart trafił na różne profile na Instagramie, a teraz widzę, że jest znany na całym świecie”.

Jeżu, który nie ma igieł, polecono specjalny masaż

Pewna kobieta zbudowała pod schodami sypialnię dla swojego psa, a szczegóły są po prostu imponujące