71-letni gwiazdor poślubił swoją 35-letnią partnerkę. Serdecznie gratulujemy!

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub. 71-letni gwiazdor TVP poślubił swoją 35-letnią partnerkę. Zobacz zdjęcia z uroczystości.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk udowadniają, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Chociaż zakochanych dzieli 36 lat różnicy, od kilku lat łączy ich ogromne uczucie, które sprawiło, że postanowili złączyć swoje życia na zawsze. Para w miniony weekend wzięła ślub.

Karol i Małgorzata “tak” wypowiedzieli w Urzędzie Stanu Cywilnego, który znajdował się w miejscowości Konstancin-Jeziorna. W tym dniu towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele.

Chociaż nie zabrakło tradycyjnych życzeń, nowożeńcy poprosili gości by zamiast kwiatów, wpłacili pieniądze na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Po oficjalnej części przyszedł czas na przyjęcie, które odbyło się w hotelu i restauracji Noce i dnie.

Para młoda tego dnia prezentowała się doskonale. Małgorzata wybrała ciemnozieloną suknię w liliowy wzór, która miała głęboki dekolt.

Dpecjalnie dla niej zaprojektowała ją Dorota Goldpoint. Karol natomiast zdecydował się na dobrze skrojony garnitur, który kolorystycznie pasował do kreacji jego żony.

Jak informuje tygodnik Na żywo, podczas przyjęcia pojawiły się także osoby znane z pierwszych stron gazet – w tym m.in. Robert i Monika Janowscy, a także Tomasz Stockinger, który przyniósł nowożeńcom zabawny prezent – pluszaka, przypominającego owcę.

Podczas uroczystości nie brakowało jednak nie tylko chwil radości, ale także momentów wzruszeń.

Tak jak wówczas, gdy Karol wszedł na scenę i przed wszystkimi gośćmi opowiedział o tym, w jaki sposób pojawienie się Małgorzaty, pozytywnie wpłynęło na jego życie:

Małgonia wzniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję Cu moja żono – przywołuje słowa Strasbugera ze sceny Na żywo.

O tym, że został mężem Strasburger poinformował nie tylko na łamach tygodnika, ale także na swoim Facebooku. Tam umieścił wpis, w którym podziękował wszystkim za spływające życzenia i słowa wsparcia:

Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ – przyznał Karol.

Małżonkom serdecznie gratulujemy!

.
.
.
.
.
.
.
.