Zabłąkana kotka pojawiła się w studiu telewizyjnym wiadomości na żywo reakcja prezentera była zaskakująca

Bezdomna kotka, która pozornie pojawiła się znikąd, przerwała transmisję na żywo tureckiego programu telewizyjnego „Good Morning, Denizli”. To, co wydarzyło się w następnych chwilach i sposób, w jaki prezenter telewizyjny Kudret Celebioglu wyszedł z tej sytuacji, było po prostu niesamowite.

Widząc kotkę w studiu transmisji na żywo, prezenter był bardzo zaskoczony, ale natychmiast wziął się w garść i odwrócił sytuację w taki sposób, aby skupić uwagę widzów na problemach bezdomnych zwierząt, a także zachęcił wszystkich do kochania i dbania o nich.

W rzeczywistości prezenter wykazał się godnym polecenia profesjonalizmem, mówiąc, że „zima jest już blisko, i wszyscy powinni otworzyć drzwi przed bezdomnymi zwierzętami, dając im jedzenie i schronienie”.

Po takim wezwaniu pracownicy kanału telewizyjnego tak zrobili: zostawili kotkę u siebie, zorganizowali dla niej miejsce i nakarmili. Dziennikarze mówią, że życzliwość jest zaraźliwa, więc wkrótce znalazła się wśród nich dziewczyna, która ostatecznie zabrała kotkę do swojego domu, czyniąc ją nowym członkiem rodziny.

Smaczne naleśniki podobne jak tureckim hotelu. Nawet dziecko poradzi sobie

Jakie są działania kierowców w celu ułatwienia kradzieży samochodów

Tajny składnik, który jest przydatny do włożenia w otworze podczas sadzenia sadzonek pomidorów